rodyklė

1. Sferiniai video naujienų skiltyje ir „Oculus VR“ ausinės. Facebook greitai naudos 360 laipsnių kameros technologija( tokia pačia kokia naudoja „Google Maps Street View“) dėl kurios vartotojai galės pakeisti kampą iš kurio žiūri video Facebook puslapyje.

2. Vartotojai galės sekti internetinius pirkimus ir komunikuoti su verslais pasinaudojant „Messenger“ programėle.

„Facebook“ kompanijos laukta susirašinėjimo programėlė greitai bus integruota e – komercijos svetainėse. Ateityje , kai nusipirksite prekę internetu, galėsite prisijungti prie „Facebook“ paskyros, kad kompanijos iš kurių pirkote galėtų atsiųsti pranešimus į „Messenger“ aplikaciją apie pirkimą.

3.Atsakyti į žinutes naudojant kitas aplikacijas. Bus galima atidaryti aplikacijas per „Messenger“ programėle ir nusiųsti žinutę. Ankščiau pavyzdžiui turėjome uždaryti programėle, atidaryti „Giphy“ programėle, sukurti GIF ir jį nukopijuoti į žinutę.

4. Video, kurie patalpiname į „Facebook“ gali būti integruoti bet kurioje vietoje kur yra interneto ryšys. Ankščiau tam, kad įkeltumėte į „Facebook“ video reikėdavo pasidalinti nuorodą, o dabar tai galima bus padaryti tiesiogiai keliant į svetainę.

5. Jeigu pakomentuosite kurioje nors svetainėje, tai komentarą rodys ir „Facebook“ puslapyje. Kitąkart kai norėsite pakomentuoti ką nors, atsiminkite, kad jūsų žodžius bus automatiškai patapinti į „Facebook“ puslapį. Sakoma, kad tai palengvins medių kompanijoms gauti daugiau vartotojų dėmėsio jų talpinamiems turiniams.

Facebook susijungė su savo partneriais: „BuzzFeed“, „EliteDaily“, „The Huffington Post“, „Fox Sports“, kad patikrintų šį patobulinimą.

6. Galėsite kontroliuoti prietaisus su savo „Facebook“ paskyrą. Kompanija pranešė programuotojams naują užduotį sukurti programas, kurios galėtų valdyti namuose naudojamus prietaisus.

7.Programuotai gaus jų aplikacijų analizes.  Laisvas prietaisų skydelis programuotojams leis matyti kas naudojasi jų aplikacijomis ir su kokiais įrenginiais.