99meals nėra sąvoka namisėdoms. Platformos vartotojai turi patys pasiimti nupigintus pietus restorane. Startuolis jau remiamas Movinga finansuotojo ir Homebell rėmėjo Swoboda.

Berlyne šiuo metu daugelyje vietų yra plakatai su 99meals. Jaunas startuolis, kuris šiaip niekur nėra pasirodęs, žada juose „tavo mėgstamiausių restoranų pietūs iki 50 % pigiau“. 99meals startavo jau liepos pradžioje. Jauna įmonė, valdoma Niklo Radnerio, anksčiau pardavimų vadovo DACH pas foodora arba verslo vystymo menedžerio pas Deliveroo, ir Paulo Miulerio, bendro įkūrėjo People Discovery programėlės hoomn. Taigi su vietinėmis sąvokomis ir restorano temomis 99meals įkūrėjai yra susidūrę.

Priešingai nei kitos maisto tiekimo įmonės 99meals nėra sąvoka namisėdoms. Platformos vartotojai turi nupigintą maistą patys pasiimti iš restoranų. Pietūs nėra visiškai teisinga sąvoka. 99meals veikia ir vakaro valandomis – bent jau darbo dienomis. Jauna įmonė nori pirmiausia pasirodyti sutaupant laiką ir su nuolaidom numatytai tikslinei grupei.

Garantuotai pigiau pavalgyti nei restorane su ta pačia patiekalų kokybe“, yra pagrindinis startuolio šūkis. Taigi 99meals yra ta prasme išankstinis užsakymas su grupiniu charakteriu arba nuolaidų pritaikymu. Su reikšmingu privalumu: vartotojai gauna nuolaidą iškart, nereikia panaudoti kupono. Restoranai gali būti sudominti dalyvauti 99meals, kad pritrauktų naujus klientus. Tuo tarpu įvairūs restoranai su kitomis tiekimo tarnybomis jau turėtų būti aprūpinti.

Įdomu pas 99meals pažvelgti į užkulisius: startuolis jau finansiškai remiamas Movinga finansuotojo ir Homebell rėmėjo Swoboda. Tarp darbuotojų yra ir Saša Vaileris, taip pat Homebell.

Šaltinis: https://www.deutsche-startups.de/2016/09/09/99meals-eine-food-rabatt-dienst-ohne-lieferung/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime