images

Abu Dhabio e – valdžia neseniai pristatė naujas e- paslaugas, kuri tikimasi pridės praktiškumo, įvairumo jau esančioms portale( ‚abudhabi.ae‘ ) e – paslaugoms.

„Building-free Land Certificate“ paslauga teikiama iš Al Ain miesto savivaldybės leidžia žemių savininkams sutaupyti laiko ir jų galimybes tiesiog su minėtuoju sertifikatu. Paslauga taip pat leidžia vartotojams stebėti jų aplikacijos būseną ir keisti ją kad ir kur jie būtų. Po prisijungimo prie Abu Dhabio portalo, vartotojai turės praeiti vienkartinę registracijos procesą tam, kad galėtų naudotis internetinėmis savivaldybės paslaugomis. Ši registracija leis vartotojams naudotis visomis e – valdžios paslaugomis ateityje.

Naujos e – paslaugos prisidės prie jau esančių 25 e – paslaugų, kurios yra integruotos Abu Dhabio valdžios portale ir kurios yra orientuotos į lengvą paslaugų prieinamumą.

Šaltinis: https://www.abudhabi.ae/portal/public/en/abu_dhabi_emirate/government/news/news_detail?docName=ADEGP_DF_157758_EN&_adf.ctrl-state=74ca4hg0_4&_afrLoop=626896391882930