images

Amsterdamo miestas turi tikslą būti top trejetukę startuolių centrų Europoje iki 2018m. Tam, kad tai pasiektų jie investuoja € 5.2 milijonus į startuolių programą. Šį ketvirtadienį miesto tarybą pristatys veiksmų programą ‘StartupAmsterdam’.

Planas yra sukrtas miesto tarybos bendradarbiaujant su olandų ekonominių reikalų ministerija. Tikslas yra padaryti Amsterdamą patrauklesnių miestu vietiniams startuoliams augti ir tarptautiniams startuoliams įsitvirtinti. O taip pat, 25 kompanijos, kurios įsikūrusios olandų sostinėje prisidės prie šio projekto.

Kajsa Ollongren, ekonominių reikalų ministerijos narė, mato Amsterdama kaip vieną patraukliausių startuolių centrų 2018 metais, kuris prilygsta tokiems miestams kaip Berlynas ar Londonas. Ji mano, kad startuoli7 augimas yra labai svarbus ekonomikos augimo faktorius

Svarbi programos dal;is yra ‘Startuolių ir programavimo akademijos‘ įkūrimas kur verslinbinkai bus mokomi programų kūrimo. Tikimasi, kad kasmet bus mokoma po 150 naujų programuotojų. Mokymai gali prasidėti ir nuo ankstyvesnio amžiaus kaip pavyzdžiui mokymai 8 -12 metų vaikams pradinėse mokyklose. Be to, vewrta paminėti, kad 500,00 eurų bus skirta startuolių internetinei darbo paieškai, tam, kad startuoliai galėtų reklamuoti naujus darbo skelbimus ir rasti naujus talentus tarptautiniu mastu. Taip pat, programa yra suinteresuota pritraukti daugiau stambiu investuotojų ir galiausiai plane yra numatyta rengti įvairius renginius kur susitiktų startuoliai ir investuotojai.