Kas mes esame?

294739_who_we_are

Veikla. Pagrindinė kompanijos specializacija – išskirtinai jūsų veiklai pritaikytų informacinių sistemų ir internetinių projektų  planavimas, kūrimas ir palaikymas. Nesame griežtai apsiriboję kuria nors viena technologija ar platforma, todėl galime kiekvienam projektui pasirinkti geriausiai tinkantį sprendimą.

Patirtis. Etalinq- informacinių technologijų įmonė jau nuo 2005 metų sėkmingai vysto informacinių technologijų verslą. Per šį laikotarpį įgijome gerai šalyje žinomų kompanijų ir organizacijų pripažinimą ir tai mums yra didžiausias įvertinimas. Etalinq vadybos sistemą 2010 metais pirmoji Lietuvoje buvo sertifikuota pagal ISO 20000 standartą, o 2013 metais sertifikuota pagal Iso9001-2008 standartą. Klientams suteikiame galimybę realiu laiku kontroliuoti mūsų darbą ir savo projektų progresą. Tikimės ir jus matyti savo Klientų tarpe.

 

 

Projektai. Per eilę metų esame įgyvendinę daugiau nei 100 įvairiausių IT projektų viešajame sektoriuje, finansų, aviacijos, žiniasklaidos, nekilnojamojo turto, prekybos srityse, kurių tarpe Elektroninių leidinių valdymo informacinės sistemos, Skolų išieškojimo sistemos, Nuotolinio mokymosi sistemos, Renginių organizavimo sprendimai, Skolų išieškojimo sprendimai, balso sintezės sprendimai.

 

Kompetencija. Į savo komandą priimame tik ilgametę patirtį IT srityje turinčius, kvalifikuotus specialistus, į kurių žinias nuolatos investuojame ir kurių darbo rezultatus jau teigiamai įvertino gerai šalyje žinomos organizacijos.

Vizija ir misija.

  • Įmonės vizija – tapti į rezultatus orientuota, tarptautine bendrove.
  • Misija – padėti formuoti ir įgyvendinti vertingus pokyčius organizacijose.
  • Tikslas – sutelkti visus reikalingus resursus ir kompetencijas, siekiant išspręsti kliento uždavinius konkurencingomis sąlygomis.

Žmonės. Savo kolektyve siekiame matyti entuziestingus, mylinčius technologijas, draugiškus, su humoru nesusipykusius ir mėgstančius skaniai pavalgyti žmones. Žinoma mums svarbu specialistų turima patirtis IT srityje, noras tobulėti ir siekti gerų įvertinimų iš Klientų.  Jeigu esi geresnis nei mes čia nupiešėme, kviečiame prisijungti prie mūsų Kolektyvo.

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime