Naujos technologijos skatina radikalų komunikacijos pasikeitimą

Akiniai, kurie parodo 360 laipsnių pasaulį, sportiniai batai, kurie mokina jų savininką, savaeigiai automobiliai – ekonomika, pramonė ir privatus gyvenimas yra veikiami didelės inovacijų dinamikos. Nešiojami įtaisai kaip „kalbantis batas“ arba virtualios realybės akiniai kaip Oculus Rift yra tiekiami prieinamomis kainomis. Jie praturtina realybę skaitmenine informacija ir leidžia vartotojui pasinerti į visiškai kitokį pasaulį. Papildyta realybė nebėra ateities vizija.

Pirmi pritaikymai jau yra tiek B2C kaip ir B2B srityse“, paaiškino Sebastianas Rasmanas, TrendOne vyresnysis inovacijų konsultantas. Tendencijos tyrėjai specializavosi atrasti naujas tendencijas ir įvertinti jų potencialą. „Žvilgsnis į ateitį rodo, kad technologijos supa mus visur ir skatina mūsų įprastos komunikacinės aplinkos pasikeitimą. Informacija, kuri mus pasiekia, bus dar individualesnė nei mūsų poreikiai, mūsų aktuali nuotaika arba aplinka, kurioje mes judame.“

Kolektyvinė ateities kelionė į 2025-uosiuos

Google Glass online apsipirkime, kad suprojektuoti nupirktą sofą tiesiai į namų saloną, arba pritaikymas gydytojams, kurie mato svarbius pacientų duomenis tiesiai priešais save ir turi laisvas rankas – papildytos realybės pritaikymų yra daug. Dar realistiškesnį apsipirkimo jausmą sukuria virtualios realybės akiniai, su kuriais klientai apsiperka virtualiuose prekybos centruose arba gali pasižiūrėti į produktus online parduotuvėje beveik kaip normalioje prekyvietėje.

Nusiteikimas dėl šių technologijų šiuo metu keičiasi“, paaiškino Renė Masati, TrendOne strategijos vadovas. „Pritaikomų prietaisų jau yra. Yra vis daugiau įmonių, kurios naudojasi esamu potencialu ir sukuria sąsajas su esamais verslo procesais.“ Susidaryti įspūdį apie šias naujas kliento įspūdžių formas gali „FF Inspiration Jam“ dalyviai. Su Googe Glass arba Oculus Rift jie gali tam tikslui įrengtoje bandymų laboratorijoje dalyvauti virtualiame pasivažinėjime linksmaisiais kalneliais arba nusigauti į skaitmeninę kelionę Toskanoje, naviguoti su Google Glass arba išbandyti emocijų seklį. Šalia to 3D spausdintuvo plastiniai rezultatai parodo, kai greitai nuskanuoti objektai įgyja atspausdintą pavidalą.

Šaltinis: https://www.ffpr.de/2014/11/11/zukunftstechnologie-trifft-kommunikation/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime