images

Intel, Micron ir Toshiba nori suteikti geriausia ką galima pasiūlyti išmaniesiems telefonams, planšetėms, ir didesnės gebos kompiuteriams.

Šiandien  išmanieji telefonai, planšetės neturi papildomos vietos visoms aplikacijoms, nuotraukoms, video įrašams, muzikai. Nešiojamų kompiuterių pirkėjai turi nuspręsti ką pirkti: papildomai kietuosius diskus, kurie yra pigus, talpus, bet lėti ar ‘SSD’ kietąjį diską, kuris yra brangus, bet greitas.

Partnerystė tarp Micron ir Intel, dabar pradėjo gaminti kompiuterių mikroschemas su trigubai daugiau talpinės atminties nei turi alternatyvus produktai iš Samsung kompanijos.

 

Naujos kompiuterių mikroschemos gali turėti 3.5TB, o jos dydis lyg gumos gabalėlio. Šiandien didesnės gebos kompiuteriai su 1TB ‘SSD’ yra labai brangus variantas, bet labiau prieinamos mikroschemos gali pakeisti kietuosius diskus mažos gebos kompiuteriuose. Abi naujo dizaino mikroschemos kaip ir Samsung mikroschemos, pristatytos praeitais metais.

‘Intel-Micron’ mikroschemos ‘flash’ atmintis turi 32 sluoksnius ir tai atitinka Samsung kompanijos mikroschemos ‘flash’ atminties sluoksnius, o ‘Toshiba’ kompaniją turi dar geresnę mikroschemą su 48 sluoksniais. Šios kompanijos jau dabar pristato pirmuosius pavyzdžius, o galutinę produkciją tiekti šių metų pabaigoje.

‘Flash’ atmintis yra didelė ir auganti rinka, kurios išlaidos siekia 27.4 milijardus dolerių šiais metais ir 2016 – ais metais augs 6.5% iki 29.2 milijardų dolerių pasak ‘IHS’ analitiko Michael Yang. Taip pat, verta paminėti, kad tai sunki rinka, kurioje išlaidos per gigabitą krenta labai smarkiai.

Tam, kad liktum kompetentingi , tiekėjai turi investuoti milžiniškas kapitalo sumas – daugiau nei 4 milijardus dolerių tam, kad sumažintų išlaidas ir pagamintų produktus sako Michael Yang.

Su ‘flash’ atmintimi kelios mikroschemos įdėtos į vieną produkto paketą tokį kaip ‘SSD’ produktą ar SD kortas, kurios yra naudojamos kameroms ir telefonams. ‘Intel’ kompanija sako, kad neuždarys visų atminties mikroschemų gamybos, bet sako, kad 16 sluoksnių mikroschemą, kurioje yra 768GB atmintis yra piršto antspaudo dydžio.

Palyginimui šiandieniniai geriausi išmanieji telefonai yra tik su 128GB, o Apple naujieji ‘MacBook’ kompiuteriai su dvejomis SSD pasirinkimais: 256GB ar 512GB . Kainų skirtumas yra 400 dolerių. Greitesnių procesorių kainų skirtumas – nuo 434 iki 735 dolerių.

Šaltinis: http://www.cnet.com/news/intel-micron-toshiba-promise-storage-thats-fast-and-capacious/