Straipsniai

Nuo šiol tūkstančiai laiškų parengiami akimirksniu

Sukūrėme integruotą redaktorių Skolų išieškojimo produktui, su kuriuo yra greitai parengiami dideli laiškų paketai skolininkams ir per integruotą sąsaja su OpusCapita perduodami spausdinimui, vokavimui ir išsiuntimui. Be to, redaktoriuje įdiegėme labai naudingą funkciją – šablonų bankas. Dėka šio sprendimo, patrauklūs laiškai spausdinimui paruošiami dar sparčiau. Smagu savo Klientui taupyti finansus.

Naujam gyvenimui prikelta Eurovaistinės aplikacija

Po intensyvaus darbo,pagaliau užbaigėme vieno iš įmonės naudojamo produkto sandėlio valdymui, programinio source kodo refaktoringą. Darbas labai sunkus ir jį gali daryti nevisi, kadangi tai reikalauja gilių architektūriniu žinių, analitinių gebėjimų ir programavimo esmės išmanymo. Mums pavyko produktą paruošti programiniams karkasams t.y. source kodo struktūrą perdaryta į MVC principais grįstą architektūrą. Taigi, produktas prikeltas naujam gyvavimo ciklui ir mes tuo labai džiaugiamės.

Integravome atsiskaitymus Maxima ir Perlo terminaluose

Nuo šiol Sergel Skolų išieškojimas dar efektyvesnis. Realizavome galimybę skolininkams apmokėti skolas Maxima ir Perlo terminaluose. Gauni laišką su kola, keliauji į Maxima kasą ar Perlo terminalą, paduoti laišką ir apmoki. Džiaugiamės, kad mūsų klientas savo verslą organizuoja dar efektyviau ir gerina savo finansinius rezultatus technologijų pagalba.

99meals – nuolaida maisto tarnybai be tiekimo

99meals nėra sąvoka namisėdoms. Platformos vartotojai turi patys pasiimti nupigintus pietus restorane. Startuolis jau remiamas Movinga finansuotojo ir Homebell rėmėjo Swoboda.

Berlyne šiuo metu daugelyje vietų yra plakatai su 99meals. Jaunas startuolis, kuris šiaip niekur nėra pasirodęs, žada juose „tavo mėgstamiausių restoranų pietūs iki 50 % pigiau“. 99meals startavo jau liepos pradžioje. Jauna įmonė, valdoma Niklo Radnerio, anksčiau pardavimų vadovo DACH pas foodora arba verslo vystymo menedžerio pas Deliveroo, ir Paulo Miulerio, bendro įkūrėjo People Discovery programėlės hoomn. Taigi su vietinėmis sąvokomis ir restorano temomis 99meals įkūrėjai yra susidūrę.

Priešingai nei kitos maisto tiekimo įmonės 99meals nėra sąvoka namisėdoms. Platformos vartotojai turi nupigintą maistą patys pasiimti iš restoranų. Pietūs nėra visiškai teisinga sąvoka. 99meals veikia ir vakaro valandomis – bent jau darbo dienomis. Jauna įmonė nori pirmiausia pasirodyti sutaupant laiką ir su nuolaidom numatytai tikslinei grupei.

Garantuotai pigiau pavalgyti nei restorane su ta pačia patiekalų kokybe“, yra pagrindinis startuolio šūkis. Taigi 99meals yra ta prasme išankstinis užsakymas su grupiniu charakteriu arba nuolaidų pritaikymu. Su reikšmingu privalumu: vartotojai gauna nuolaidą iškart, nereikia panaudoti kupono. Restoranai gali būti sudominti dalyvauti 99meals, kad pritrauktų naujus klientus. Tuo tarpu įvairūs restoranai su kitomis tiekimo tarnybomis jau turėtų būti aprūpinti.

Įdomu pas 99meals pažvelgti į užkulisius: startuolis jau finansiškai remiamas Movinga finansuotojo ir Homebell rėmėjo Swoboda. Tarp darbuotojų yra ir Saša Vaileris, taip pat Homebell.

Šaltinis: https://www.deutsche-startups.de/2016/09/09/99meals-eine-food-rabatt-dienst-ohne-lieferung/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime

myPension – startuolis dabar rūpinasi pensija

Pradiniame myPension puslapyje iš pradžių nedaug matyti. Didelėmis raidėmis ten parašyta: „Vokietijos moderniausias pensijų draudimas. Apsidrauskit paprastai, pigiai ir lanksčiai“. Kas eina žemiau, randa bent jau kelis paaiškinančius žodžius apie InsurTech startuolį, kuris yra valdomas Rodžerio Minderhauto. „Jūsų pensija tokia lanksti kaip Jūs“, pažada jauna įmonė. „Jūs nustatote, kiek pinigų per mėnesį norite sutaupyti – mes nuskaitome norimą draudimo sumą nuo Jūsų banko sąskaitos. Jeigu Jūs norite sumokėti ekstra arba praleisti mokėjimo sumą, galite padaryti tai bet kada. Per mūsų login sritį galite visada matyti savo aktualią sumą ir numatomą pensiją“.

Su šia koncepcija myPension priklauso prie nedaugelio netrikdomų InsurTech koncepcijų Vokietijoje – palyginti „InsurTech – ‘mažiau trikdymo Vokietijoje’“. Startuolis, kuris siūlo savo pensiją, turėtų sukelti susidomėjimą rinkoje. Panašiai kaip Ottonova, pirmas skaitmeninis sveikatos draudimas.

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2016/09/05/mypension-jetzt-kuemmert-sich-ein-start-um-die-rente/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime

Scrum pritaikymas

Kai tik tam tikras projektas apima atitinkamą dydį ir sudėtingumą ir čia reikalingas didesnis kolektyvas realizavimui, Scrum gali parodyti savo stiprybes, paruošdamas labai tamprų „korsetą“ per nurodymus ir procesus tokio projekto apdorojimui. Kolektyvui taip suteikiamas reikalingas saugumas ir atitinkamos ribos.

Scrum projektui reikėtų 3-9 programuotojų kolektyvo taip pat produkto savininko ir Scrum meistro.

Toliau projektas turi būti taip apskaičiuotas, kad mažiausiai 3 sprintai būtų reikalingi pirmos fazės realizavimui, kad galimai geriau pasinaudoti Scrum privalumais. Čia reikėtų paminėti sekančius privalumus:

Griežtas darbas pagal prioritetus.

Reguliariai gaunami tarpiniai rezultatai.

Nauda iš kokybės valdymo rezultatų.

Daugiau lankstumo.

Aktualių programavimo rezultatų nauda.

Darbo krūvis padalinamas geriau.

Scrum kolektyvai dirba tvariai.

Nauda iš padidinto efektyvumo ir lėšų sutaupymo.

Šaltinis: https://www.techdivision.com/_Resources/Persistent/a90c9 84a454ba0b8478694b83f7a8822514b8fc8/Agiles-PM-Whitepaper0502.pdf

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime

Kada tinka Kanban, o kada Scrum?

Abu projektų valdymo požiūriai yra Agile metodai, pirmiausia yra kolektyvo mintis. Bendro siūlymo, kada Kanban, o kada Scrum yra geresnis požiūris, nėra. Tačiau galima remtis bazine abiejų metodų charakteristika sprendimui pasirinkti. Pradžioje reikėtų išsiaiškinti sekančius klausimus:

Koks yra projekto sudėtingumas?

Kokio dydžio yra realizavimo kolektyvas?

Kaip greitai ir lanksčiai reikės reaguoti įgyvendinimo metu?

Kokio dydžio gali būti pasirinkti iteracijų žingsniai?

Kokioje projekto fazėje esame (servisas/tolesnis programavimas versus visiškai naujas programavimas)?

Dažnai programinės įrangos projektai yra per maži Scrum požiūriui, kadangi Scrum turi su įvairiais nurodymais ir rolėmis tam tikrą projekto valdymo vadovą. Taigi praktikoje nedideliuose projektuose, pavyzdžiui serviso ir tolesnio programavimo projektuose, Kanban pasireiškė kaip tikslingas požiūris, kadangi jame yra tik minimalūs nurodymai, o planuojami darbai – ypač, jei jie iš pradžių yra sunkiai planuojami – praktiškai pašaukus arba su žymomis ant Kanban kortelių – gali būti įvykdyti. Dėl planuojamų užduočių čia paprastai nereikia nuolatinio aptarimo kolektyve, kaip tai yra nurodoma Scrum kasdieniuose susirinkimuose.

Šaltinis: https://www.techdivision.com/_Resources/Persistent/a90c984a454ba0b8478694b83f7a8822514b8fc8/Agiles-PM-Whitepaper0502.pdf

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime