images

‚Blue Apron‘ pranešė, kad paleidžia naują e – komercijos parduotuvę, kuri pradės veikti nuo kitos savaitės ir prisidės jau prie esančių maisto ir patiekalų receptų tiekimo paslaugų. Kompanija taip pat pranešė, kad nuo gegužės mėnesio jų pardavimai išaugo dvigubai t.y iki 1 milijonų dolerių per mėnesį.

Blue Apron yra kompanija, kuri sudeda įvairų maistą kartu kiekvieną savaitę ir nusiunčia vartotojams tobulą maisto kiekį. ‚Blue Apron‘ pritaukia investuotoju, kurie jau skyrė virš 500 milijonų dolerių. Tarp investuotojų yra tokių kompanijų kaip Bessemer Ventures, Stripes Group, Box Group.

Tuo metu kai kompanija pradėjo veikla, jos apyvarta buvo 60 milijonų dolerių, tačiau dabar kai ji sparčiai auga, kompanijos apyvarta yra 120 milijonų dolerių. Tam, kad patenkintų paklausa, kompanija įsteigė centrą Naujojo Jersio valstijoje, kuris padeda kompanijai įvykdyti vartotojų iškeliamus reikalavimus. Verta paminėti, kad šis centras yra 10 kartų didesnis nei kitas centras, kuris bus statomas.

‚Blue Apron‘ siūlys klientams daugiausia virtuvės įrankius ir papildomus priedus, puodus, peilius. Šie produktai ir prekės bus prieinama ir jų internetiniame puslapyje.