bercow_3151302a

Pasak John Bercow žmonės turi turėti galimybę balsuoti elektroniniu būdu 2020m. valdžios rinkimuose, nes jau dabar žmonės išreiškia norą balsuoti internetu.

Mr Bercow sako, kad žmonių noras balsuoti elektroniniu būdu tik augs, bet jis taip sako, kad balsavimas nėra privalomas, tačiau įvedus tokia galimybę balsuoti internetu, žmonių susidomėjimas tik didės.

Kaiti rinkimai po šių metu gegužės tikimasi įvyks 2020 ir tai galėtų būti pirmi valdžios rinkimai, kai žmonės turės galimybę balsuoti elektroniniu būdu.

Skaitmeninės demokratijos komisija, kuri yra pirmininkaujama Pono Bercow taip pat rekomendavo forumo sukūrimą, kuris visuomenei leis pasisakyti debatuose, bei užduotį klausimus ministrams e-balsavimo tema.

Ataskaitoje taip pat rekomenduojama, kad parlamento atstovai, kurie blogai jaučuiasi ar turi vaikus prižiūrėti, galėtų balsuoti elektroniniu būdu ir neiti į parlamentą.

2020 valdžios rinkimai turi būti papildyti politiniu švietimu mokyklose, o taip pat jaunimą paskatinti užsiregistruoti balsavimui.

Ponas Bercow paminėjo internetinio forumo idėja, kuri leido visuomenei išsakyti jos nuomonę. Be to, jo nuomonė, internetinis forumas yra „įdomi“ idėja

„Aš nežinau kaip tai galima pavadinti „parlamentu“, bet ši idėja turi potencialo. Dialogas tarp Parlamento narių ir visuomenės yra idėja, kurios nereikia bijoti, nes tai tikrai įdomi idėja“