images

Prieš metus edukacijos platforma „Coursera“ paleido koledžų specialybių programą, kurioje studentai mokosi įvairių edukacinių dalykų, o vėliau žinias gali panaudoti praktikoje Pats principas yra toks pat kaip ir tradicinėje akademinėje aplinkoje tik čia projektas leidžia tai padaryti virtualioje platformoje. Šios platformos nauda – studentai gauna daugiau praktinių žinių.

„Coursera“ ši projektą vykdys kartu su „Google“, nes pastaroji siūlo studentams debesų kompiuterijos ir informacijos mokslo studijų programas. Verta paminėti, kad tarp naujų partnerių yra „Instagram“, „Shazam“ , „Snapdeal“ ir „500 Startups“. „Instagram“ kūrėjas Mike Krieger sako, kad jo kompanija studentams siūlys interaktyvaus dizaino specialybę, o kitos minėtos kompanijos bendradarbiaujant su Pensilvanijos Universitetu siūlys verslininkystės specialybę.

Technologijų ir verslo kryptis pritapo šiame projekte labai lengvai, nes pasaulyje yra didelė pasiūla šių specialybių studentams, tačiau „Coursera“ partnerė „500 start ups“ taip pat tikisi, kad bus mokoma ir daugiau studijų krypčių, ne tik technologijų ar verslo. Tuo metu „Coursera“ įkūrėjai sako, kad kompanija taip pat kaip ir partneriai, tikisi išplėsti mokymus ir kitose srityse ne tik minėtose technologijų, bei verslo srityse.