images

Atsižvelgiant į e-government temą, pracūzų Finansų Ministerija įrengė e-learning sistemą biuro programinei įrangai.

 

E-government yra pagrindinis, naujas, integruotas ir pastovus metodas, siūlyti viešąsias paslaugas optimaliai naudojantis komunikacijos ir informacijos technologijomis.

 

Atsižvelgiant į tai IGPDE institutas, kaip ekonomikos, finansų ir darbo ministerijos ir biudžeto, viešojo valdymo ir viešosios tarnybos ministerijos, mokymosi operatorius, įrengė online-mokymosi sistemą šių ministerijų pareigūnams. Ši sistema siūlo OpenOffice ir MS Office e-learning.

 

„Po testinės fazės e-learning sistemai įvesti, kuri pasireiškė kaip labai pozityvi, mes nusprendėme, šią sistemą ilgalaikiai integruoti į mūsų mokymosi programą“, aiškina ponas Anglebertas, IGPDE departamento vadovas. IGPDE davė skelbimą, po kurio buvo pasirinkta MEDIAplus ENI leidimo e-learning metodas. „Po to, kai buvo atidžiai palyginti įvairūs pasiūlymai, nusprendėme rinktis ENI leidimą dėl jo pedagoginės kokybės ir produkto autonomijos“, pagrindžia ponas Anglebertas toliau. „Paaiškėjo, kad MEDIAplus variantas geriausiai atitinka mūsų atskirų valdymo aparatų mokymosi poreikius“, priduria jis.

 

Įvesta e-learning sistema siūlo online-mokymus su integruotais tutoriais. „Tutorinis aptarnavimas yra absoliutus reikalavimas sėkmei“, patikslina ponas Anglebertas. „Besimokančiam, kuris yra paliktas pats sau, gali per ilgą laiką dingti motyvacija. Besimokančiojo autonomijos klausimas yra keliamas įvedant e-mokymosi sistemą“, patvirtina jis tuo pačiu.

 

Prieiga prie mokymosi gali būti per nuosavą PC, per tam suteiktą PC arba resursų centre. Realiai dauguma pareigūnų mokosi savo nuosavoje darbo vietoje. Tutorius gali būti Ministerijos pareigūnas, kuris perima šią rolę papildomai prie savo darbo arba ENI leidimo treneris.

 

Sėkmingam e-learning sistemos vykdymui neturi būti pamiršta techninė dalis. „Mes siūlome, informatikos skyrių laiku įtraukti į įsipareigojimų katalogo sudarymą, kadangi renkantis variantą turi būti atsižvelgiama į saugumo klausimus, ypač mūsų valdymo srityje“, papildo ponas Anglebertas galiausiai.