government_website_design-1024x432

 

Tęsinys. Pradžia 2015.02.11

 

Kas dėl projekto „Elektroninė vyriausybė“, tai Ženevoje daug šalių pareiškė savo interesus, ypač šalys, kurios neturi rimto finansinio potencialo. Kaip pasakė rusų ministras telekomunikacijai ir masinei komunikacijai Igor Štšjogoljev, tai yra dėl kainos. Sistemos „Elektroninė vyriausybė“ išvystumui Rusija išleido tik 60 milijonų dolerių, kas yra ženkliai mažiau nei kitų šalių išlaidos tokiam tikslui. „Mes sugebame išspręsti užduotis su mažais resursais. „Elektroninė vyriausybė“, kurią mes išvystėm, yra pigesnė ir efektyvesnė, taip pat modernesnė“, sako ministas užtikrintai. Palyginimui galima pasakyti, kad Estija, pagal ministrą, panašiam projektui išleido 1,5 milijardo dolerių, o Singapūras 15 milijardų dolerių, tiesa tai 10-ies metų laikotarpyje.

 

Ir Ženevoje pristatyti rusų satelitai sulaukė užsienio užsakovų dėmesio. Britų satelitų-operatorius toliau tieks savo serviso paslaugų Artimiesiems Rytams su rusų aparato „Express-A-M-44“ pagalba. Satelitas bus naudojamas televizijos ir radijo stočių transliacijai taip pat telekomunikacijos ir plačiajuosčio interneto paslaugoms garantuoti. Britai verslo parodoje „Telekom 2011“ sudarė su rusų gamintoju ilgalaikę sutartį.

 

Ženevoje taip pat buvo pasirašyta sutartis tarp rusų įmonės „Rostelekom“ ir baltarusų įmonės „Beltelekom“. Tai yra su tikslu sukurti patikimą telekomunikacijos liniją tarp Maskvos ir Frankfurto, kuri nusidriektų iš Rusijos per Baltarusiją ir Lenkiją į Vokietiją.