Huawei šiandien paskelbė, kad Nanjing Commway ir Huawei gavo apdovanojimą „Verslo serviso inovacija“. Apdovanojimas buvo skirtas eLTE Huawei sprendimui sukurti elektroninę Nanjing administraciją, kuri veikia kartu su LTE technologijos funkcijomis dideliam duomenų intensyvumui, įskaitant tradicinį magistralinį duomenų tiekimą, balso ir vaizdo įrašų perteikimą ir video duomenų paruošimą tikruoju laiku.

Alanas Burkitas Grejus iš globalinio telekomo verslo paaiškino prizo įteikime: „eLTE plačiajuostis tinklas elektroninei eNanjing administracijai Kinijoje yra pasaulyje pirmas privatus plačiajuostis magistralinis tinklas LTE pagrindu, kuris buvo įvestas elektroninei administracijai ir gali būti kitiems miestams, kurie norėtų įsirengti elektroninio administravimo tinklą, sektinas pavyzdys. eLTE Huawei sprendimas remia esamą vyriausybės skyrių ir viešo saugumo informacijos architektūrą bei siūlo centrinę komunikacijos galimybę išmaniems miestams.“

2013-ais metais Commway Nanjing pradėjo kurti eLTE plačiajuostį tinklą elektroninei administracijai, kad paremtų Nanjingdabei vyriausybę, sukurti šiuolaikinį, miestus pasiekiantį, efektyvų ir saugų plačiajuostį belaidį tinklą. Huawei eLTE sprendimas buvo išrinktas Commway Nanjing, nes jie siūlo tinklus su dideliu pajėgumu, patikimumu, dideliu pralaidumu ir didelio mastelio bei remia elektroninės administracijos tinklo architektūrą.

Huawei eLTE sprendimas buvo centrinis faktorius ne tik azijiečių jaunimo žaidynių 2013-ais metais, bet ir olimpinių jaunimo žaidynių 2014-ais metais Nanjing, kadangi buvo suteiktas patikimas ir aukštos kokybės komunikacijos servisas. Tai buvo mobilus eismo ir saugumo stebėjimas sportininkų buveinėse bei stadione ir aplinkoje. Magistralinė sistema duomenų perdavimui suteikė galimybę efektyviai koordinuoti organizatorius bei saugumą ir transportą – tikrojo laiko sistema padėjo palaikyti tvarką stadione.

Huawei eLTE sprendimas iki šiol buvo įgyvendintas visuose miesto Nanjing rajonuose. Jis siūlo Nanjing vyriausybei vientisą informacijos platformą, kuri įgalina informacijos keitimąsi tarp įvairių vyriausybės sričių. Taip yra remiama daugybė paslaugų pritaikymų, pavyzdžiui vizuali vadovų vietų koordinacija, elektroninis elektros ir vandens duomenų stebėjimas, centrinio eismo punkto video stebėjimas ir mobili paslaugų vieta miesto administracijai, kurie yra centriniai punktai solidžiam išmanaus miesto Nanjing sukūrimui.

Huawei įgyvendino pirmą pramonėje LTE plačiajuostį magistralinį komunikacijos sprendimą 2013-ais metais. Iki 2015-ų metų pirmo ketvirčio pabaigos Huawei buvo pasirašę 111-ą eLTE tinklo sutarčių ir įrengė 53-is komercinius eLTE tinklus.

Šaltinis: http://www.prnewswire.co.uk/news-releases/elte-netzwerk-fur-elektronische-verwaltung-von-nanjing-gewinnt-auszeichnung-fur-globale-telekommunikationsdienstleistungen-2015-504230451.html