images

Gandai pasitvirtino: „Facebook“ pridės galimybę pervesti pinigų be jokių papildomų mokesčių tiesiog su „Facebook Messenger“ programėle. Vartotojui reiks tiesiog paspausti „$“ ikoną ir įvesti sumą, kurią jie norės pervesti. Pervedimas turėtų užtrukti nuo 1-3 dienų. Kompanija taip pat sako, kad daug investuoja į sistemos saugumą. Paslaugos vartotojai dabar galės įvesti PIN kodą arba Touch ID tam, kad padidintų apsaugos lygį. O taip pat, kompanija sujungia naują komandą, kuri bus atsakingą už vidinį sistemos saugumą, kuri yra visiškai atskirai nuo kitų „Facebook“ tinklo dalių, o tai reikalauja papildomos kontrolės.

„Facebook“ sako, kad pirmąkart naudojant reikia naudoti „Mastercard“ ar „VISA“ debetines korteles, kurias išdavė JAV bankas, todėl nėra aišku kada ši paslauga galės veikti tarptautiniu mastu. Kompanija sako, kad paslauga veiks iOS, Android ir paprastame per kompiuterio darbastalyje per ateinančius mėnesius

Ar tai bus kitas didelis „Facebook“ verslas? Kompanija sako, kad tai nėra komoanijos planuose, nes jie nebando iš šios paslaugos gauti pelno. Dabar tai yra tiesiog naudingas populiaurios kompanijos produkto įrankis.