images

Ar kada nors buvo taip, kad skaitėte Facebook žinutes tinklalapyje ir jūsų dėmėsį patraukė naujienos (‚news feed‘). Taigi dabar Facebook kompanija suteiks galimybę naudoti ‚Messenger‘ funkciją ramiai nenukreipiant jūsų dėmėsį į nereikalingus dalykus. Šiandien yra paleidžiama ‚Messenger.com‘ svetainė, kurioje galima bus susirašinėti su aplinkiniais netrikdant vartotojo dėmėsio nereikalingais dalykais. Šis projektas paleidžiamas pasauliniu mastu. Iš pirmo bus galimybė naudotis svetainė tik anglų kalba, o vėliau bus ir daugiau kalbų pridėta.

Jus vis tiek galėsite siųsti žinutes per ‚Facebook.com‘ tinklalapį, bet ‚Messenger.com‘ gali tapti patogiu įrankiu tiems, kurie nori produktyvaus darbo ir tiems, kurie ‚Favebook‘ naudoja susirašinėjimui su draugais, bet nemėgsta ‚socialinio turinio chaoso‘ pagrindiniame tinklalapyje.

Kompanija sako, kad ši ‚Messenger.com‘ svetainė vartotojams gali būti laisvai prieinama per mobiliąją ‚Messenger‘ aplikaciją.

‚Messenger‘ tinklalapio ypatumai yra žinučių sąrašas kairėje ir didelis, aiškiai matomas, baltas susirašinėjimo langas dešinėje. Be to, jus taip pat galite naudoti daugelį mobiliųjų aplikacijų ypatumų tokių kaip audio, video skambučiai, lipdukus ir nuotraukas.

Kol kas yra ribota galimybė įrašyti ir nusiųsti audio žinutę, staigiai nusiųsti nuotrauką iš internetinės kameros, naudoti naujas ‚Messenger‘ platformos turinio dalinimosi aplikacijas, bet kaip ir išskiriant ‚Messenger‘ funkciją nuo mobiliosios ‚Facebook‘ aplikacijos, taip pat darant su internetine svetaine, kompanija gali gauti daugiau vietos pridėti papildomų ypatybių, kurios skiriasi nuo SMS ir kitų susirašinėjimo aplikacijų.

Viena gera ypatybė yra pranešimas ant jūsų kompiuterio darbastalio, kuris leidžia paspaudus ‚įšokti‘ į ‚Messenger.com‘ langą.

Sekantis žingsnis po ‘Facebook‘ paleidimo proceso yra ‚WhatsApp‘ tinklalapio informacijos rodymas, kuris turi būti įvykdytas sausio mėnesį. Didelis klausimas kyla ar ‚Facebook‘ paleis ‚Messenger‘ funkciją, kuri veiktų kompiuterio darbastalyje. Tai palengvintų vartotojams darbą ir išgelbėtų nuo perpildytos naršyklės, bei prieinama tiesiog vienu paspaudimu iš žmonių darbastalio.

Kol ‚Facebook‘ vartotojo bazė smarkiai keliasi į mobiliąją platformą, taip pat yra suprantama, kad susirašinėjimas gali būti plačiau naudojamas įrankis nei socialinis tinklas.

Šaltinis: http://techcrunch.com/2015/04/08/facebook-messenger-desktop/#.2k6ydj:pQRf