Tomas Hadtfyldas, Fetch verslo idėjos įkūrėjas mano, kad apsipirkimas mobiliaisiais telefonais yra per daug sudėtingas. Pagal savo patirtį apsipirkimas trunka 4 minutes ir reikalauja 16 paspaudimų. Tai yra nebe šiuolaikiška, kadangi mobilieji telefonai ir planšetės pagrinde yra naudojami naršyti internete, tuo tarpu mobilioji komercija velkasi iš paskos.

Fetch nori padaryti mobilią komerciją arba online apsipirkimą mobiliuoju telefonu ir planšete kaip galima paprastesne. JAV verslo idėja žada vartotojams sumažinti apsipirkimo procesą idealiu atveju iki kelių sekundžių. Apsipirkimui vartotojas tik įkelia Fetch pageidaujamos prekės nuotrauką, alternatyviai užtenka ir trumpos žinutės arba balso žinutės. Tada pirkimo asistentas naršo pigiausio pasiūlymo internete ir atlieka užsakymą vartotojo vardu. Mokėjimas ir siuntimas atliekami su Fetch programoje įrašytais vartotojo duomenimis.

Ekspertai šį principą pakrikštijo nulio pastangų komercija. Didelės apyvartos įmonės kaip ebay ateityje planuoja panašias sistemas. Tačiau šiandieninės kompiuterių sistemos dar neturi kognityvaus potencialo atlikti panašias užduotis. Fetch šiuo atžvilgiu pirmauja. Priešingai konkurencijai verslo idėja pasitiki pirkimo asistentu iš kūno ir kraujo ir neprivalo programuoti brangių algoritmų.

Kad Fetch nesužlugtų dėl didelių išlaidų personalui, amerikiečiai verbuoja privačius asmenis iš viso pasaulio, kurie savo laisvalaikiu gali užsidirbti kišenpinigių atlikdami Fetch transakcijas. Asmeninio asistento pagalba vartotojui yra nemokama. Fetch daro savo apyvartą iš pardavimo mokesčių, kurie yra pervedami Fetch už kiekvieną sėkmingą pardavimą online parduotuvėse. Online parduotuvės kaip Amazon, Zalando ir t.t. paprastai moka nuo 2 iki 10 procentų nuo pirkimo vertės.

Šaltinis: http://www.fuer-gruender.de/blog/2014/07/amerikanische-ideen-soylent-spoonrocket-fetch/