Austrijos startuolis firstbird buvo išrinktas į JAV software įmonės Microsoft pagreitinimo programą. Sekančius 4 mėnesius firstbird dirbs Microsoft mieste Berlyne unter den linden. firstbird gaus nemokamus biurus, techninę paramą ir internacionalinio įkūrėjų tinklo, investuotojų, žiniasklaidos atstovų ir Microsoft mentorių pagalbą.

Įkūrėjas ir vadovas Arnimas Walis apie priėmimą į Microsoft įmonės pagreitinimo programą: „su firstbird norime pastatyti rekrutavimo rinką ant galvos ir šis apdovanojimas mums parodo, kad mūsų potencialas buvo įvertintas. Su Microsoft įmone turime šansą augti greičiau ir išplėsti mūsų pardavimo tinklą internacionaliniu atžvilgiu“.

Microsoft įmonės pagreitinimas yra keturių mėnesių programa, kuri siūlo ankstyvos fazės startuoliams išsamią mentorystę, treniruotes ir seminarus apie technologiją, dizainą, verslo vystymą, marketingą ir žmogiškuosius išteklius. Programos metu firstbird kolektyvas persikels į Microsoft įmonę Berlyno centre.

firstbird yra nauja skaitmeninė darbuotojų rekomendavimo programų karta. Su firstbird įmonių darbuotojai tampa personalo paieškos specialistais ir greičiau bei pigiau pasiekia geresnius kandidatus. Darbuotojai motyvuojami mobiliai ir žaismingai rekomenduoti tinkamus kandidatus ir dalinti darbus socialiniuose tinkluose. Šia idėja firstbird jau galėjo įtikinti įmones Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. firstbird yra žmogiškųjų išteklių inovacijos 2014 ir ekonomikos žurnalo „trend“ startuolių lenktynių trend@venture finalistas. Abu finalai vyko 2014-ų metų spalį.

Šaltinis: http://www.startup-forum.at/firstbird-von-microsoft-ventures-ins-accelerator-programm-gewaehlt/