images

Ne taip seniai buvo išleista operacinė sistema Android 5.1 ir ji kol kas pasiekė tik nedidelį kiekį mobilių įrenginių. Gamintojai dar tik ruošiasi atnaujinti savo įrenginius, pavyzdžiui, Motorola ruošiasi išleisti Android 5.1, skirtą pirmos kartos Moto X.

Savo ruožtu, Android 5.1 jau nėra naujausia šios mobilios operacinės sistemos versija. Android SDK pasirodė versija Android 5.1.1, informacija apie ją taip pat pateikta Google puslapyje, kuris užsimena apie Nexus 7 ir Nexus 9.

Vis tik pirmieji Android 5.1.1 gaus ne išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai, o kaip tai įprasta paskutiniu metu – TV priedėlis Nexus Player. Šiuo metu nėra aišku, kokios naujovės mūsų laukia Android 5.1.1, tačiau sprendžiant iš numerio, sulauksime tik kai kurių klaidų pataisymo ir padidinto sistemos darbo stabilumo.

Android 5.0 egzistavo atminties nuotėkio problema, kuri taip ir nebuvo pataisyta versijoje 5.1. Dabar AOSP problemų sąrašą šis punktas pažymėtas kaip išspręstas, tačiau visa tai praktikoje pamatysime po to, kai iki 5.1.1 versijos atsinaujins telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

šaltiniai: http://www.techtimes.com/articles/47160/20150418/android-5-1-1-lollipop-spotted-on-android-site-release-might-be-imminent.htm