Mail in your door

Prancūzų startuolis ‚Infinit‘ ką tik paleido mobiliąją aplikaciją, kuri veikia per iOS ir Android . Tam, kad suteiktų vartotojams paprastą būdą išsiųsti dokumentus savo draugams ar kolegoms, startuolis teikia dokumentų perkėlimo paslaugą, kuri pilnai pakeičia ‚AirDrop‘ programą. Verta paminėti, kad ‚Infinit‘ teikiama paslauga skiriasi nuo ‚We Transfer‘ ar ‚CloudApp‘ programų, nes pirmoji turi ‚peer to peer‘ technologija ir ji neturi jokių dydžio apribojimų.

Iki dabar dar daug video žaidimų programuotojų arba pašto gamybos specialistų naudoja ‚Infinit‘ teikiama paslaugą didelių dokumentų siuntimui savo kolegoms. Pavyzdžiui, ‚Infinit‘ gali išlaikyti 100GB nekompresuota video dokumentą. Be to, nereikia palikti kompiuterio įjungto, nes ‚Infinit‘ gali sustabdyti ir pratęsti atsisiunčiamus dokumentus.

Kai du žmonės yra viename biure, ‚Infinit‘ naudoja vietinį tinklą tam, kad išsiųstų dokumentus kaip įmanoma greičiau, o kai vartotojas yra namie, persijungia į ‚peer to peer‘ ryšį. Galiausiai jeigu jūsų draugas ar kolega yra neprisijungęs, ‚Infinit‘ pradeda siųsti dokumentus į serverį.

Iš pradžių, kompanija nematė kaip mobilioji aplikaciją gali būti naudinga naudojant šiais išskirtiniais atvejais, bet galimybė jog jūsų telefonas yra jūsų pagrindinė kamera. Jus norite nusiųsti keletą video įrašų ių jūsų paskutinių atostogų. Pprastai, tai yra sudėtinga, bet ‚Infinit‘ palengvina šį darbą

Jeigu jūsų draugas ar kolega naudoja ‚Infinit‘ aplikaciją , jus galite nuotaukas, video įrašus išsiųsti tiesiogiai jam, o jei jis nesinaudoja programėle, dokumentai nukeliaus į serverį iš kurio vartotojas atsiųsti dokumentus, tiesiog paspaudus ‚Infinit‘ nuorodą.

Aplikacija negali sukurti internetinę galeriją, kurioje galėtumėte rodyti nuotraukas, tačiau su programėle jus galite siųsti nekompresuotas nuotraukas, dokumentus pasinaudojant vietiniu Wi –Fi.

Taip, verta paminėti, kad dokumentais galima dalinti tarp kelių platformų pavyzdžiui Windows PC, Android telefonų ir iPAD įrenginių.

Infinit gavo $1.8 milijonus iš Alven Capital ir 360 Capital Partners . Kompanijos planai yra išleisti Premium pasiūlymą.

Šaltinis: http://techcrunch.com/2015/03/31/infinits-new-mobile-apps-might-be-the-best-way-to-transfer-those-pesky-hd-videos/