Virtualus mokėjimas

Ypatingą pavyzdį pateikia NFC (Near Field Communication). Mailande, Italijoje, Milano ATM siūlo online mokėjimų servisą viešajam transportui. „Mobilus pasas“ veikia su NFC mikroschema, kuri yra integruota į išmaniuosius telefonus. Vartotojas gali tiesiogiai su savo mobiliuoju telefonu susimokėti už autobuso bilietą. Vartotojas pavyzdžiui turi mažiau laiko praleisti laukdamas prie bilietų automato. Taip pat čia pažymėtinas „Eko pranašumas“: online pritaikymo dėka sutaupomas popierius bilietams.

Mobilūs mokėjimo metodai yra madingi ir ateityje taps dar svarbesni bei standartu mokėjimo pasaulyje. Japonijoje ši technologija praeitais metais padarė didelę pažangą. Fenomenas yra intensyviai tiriamas žymių įmonių kaip VISA, NewsGroup, Google, Nokia ir Apple.

Sekantis žingsnis mobilaus mokėjimo srityje yra virtuali valiuta. Tai bandoma įgyvendinti jau keli metai įvairiose šalyse. Galimybė atlikti visus mokėjimus online sumažintų mokesčių slėpimo skaičių dėl geros kontrolės. Daug šalių turi dėl sistemos didelių lūkesčių. Online pasaulio makro srityje jau kelios įmonės (pavyzdžiui Facebook) pradėjo nagrinėti virtualios valiutos koncepciją. Keli prieštarautojai pasakytų, kad tai nėra nieko naujo ir virtualios bendrijos kaip Opodo ir Second Life tai jau seniai pritaikė.

Šaltinis: http://www.twago.de/blog/wie-sich-unser-leben-dank-mobiler-technologien-verandert/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime