Papildyta realybė

Tolesnė tendencija, kuri praktiškai sprogo paskutiniais metais, yra AR (augmented reality). Tai yra kaip ir papildyta realybė. AR pradmenys buvo pavyzdžiui linksmi paveiksliukai šalia skypo vardų. Šiuo metu technologija yra daug pažangesnė. Su įskiepių pagalba galima nešioti skrybėlę, akinius, marškinius arba netgi kalaviją – viskas visiškai virtualiai.

Ši technologija jau visada žavėjo marketingo ekspertus, kurie matė joje naujas galimybes. Nišinė rinka jau užkariauta ir marketingo ekspertai naudoja AR, kad virtualiai išbandytų rūbų matavimąsi, naujus plaukų kirpimus arba netgi naujus įrengimus.

Ikea šią technologiją dar patobulino ir suprogramavo išmaniojo telefono programėlę, kuri sudaro galimybę, su išmaniuoju telefonu išsirinkti savo baldus. Vartotojui tereikia nufotografuoti patalpą ir iš sąrašo išsirinkti baldą, kuris jam patinka. AR pritaikymas tučtuojau parodo patalpą, kaip ji atrodytų su naujuoju baldu. Praeityje buvo tam tikra programinė įranga asmeniniam kompiuteriui, kuri tačiau nei iš tolo kokybe neprilygsta naujam AR pritaikymui.

Šioje srityje yra daugybė tolesnių pavyzdžių, kurie paaiškina AR pritaikymą. Mini Cooper buvo pavyzdžiui pirmoji įmonė, kuri savo reklaminėse kampanijose panaudojo QR kodus. Šiandieną daugybė įmonių naudoja AR, kad užvaldytų išmanųjį telefoną ir įgyvendintų naujas galimybes.

Šaltinis: http://www.twago.de/blog/wie-sich-unser-leben-dank-mobiler-technologien-verandert/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime