Tikriausiai pats pirmasis sporto prietaisas yra senas geras pulso laikrodis. Šiandienos prietaisai sugeba pasiekti stebėtinų rezultatų. Tikrai jau girdėjai apie „Nike Fuel Band“, „Fitbit“ arba „Lifeband“. Tai yra apyrankės, kurios matuoja duomenis kaip širdies plakimas ir pulsas, taip tiekdami naudingą informaciją. Naujas prietaisas vadinasi „Gymwatch“ ir yra pėdos arba kojos raištis. Šie prietaisai vien prakaito, širdies plakimo ir pulso dėka gali išmatuoti tavo miego kokybę ir tavo kalorijų suvartojimą.

Fitbit“ eina dar žingsniu toliau ir sujungia apyrankę su svarstyklėmis, kad tiektų dar tikslesnę informaciją. Tai yra ne tik svoris, bet ir kūno vandens kiekis. Informacijos kokybė tampa vis geresne ir tikriausiai jau greitai galės susilyginti su daug brangesniais prietaisais.

Fitbit jau dabar siūlo sporto žiedus ir mažesnius prietaisus, kuriuos galima nešiotis kišenėje arba pritvirtintus prie rūbų.

Su mažesniais prietaisais galima pavyzdžiui matuoti ir esminius dalykus, kaip pavyzdžiui kūno laikysena. Specialus mygtukas marškiniams arba marškinėliams gali nustatyti, ar tu sėdi tiesiai arba pavyzdžiui darbo metu esi pasilenkęs į priekį. Bendros sveikatos labui pranašumai, ir ne sporto srityse, yra galingi. Tuo tarpu duomenys vaidina pagrindinę rolę.

Šaltinis: http://www.super-pump.de/training/wie-fitness-technologie-unsere-welt-veraendert/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime