• Reikia apriboti einamąsias užduotis. Paraleliai vykdomų darbų skaičius yra ribojamas kiekviename darbo žingsnyje, kad būtų garantuota efektyvi darbo tėkmė. Lentų dėka galima vizualizuoti, kur reikia pasispausti arba kur užstrigo darbo tėkmė. Tiesa, Darbo Progreso Principas veikia tik tada, kai kolektyvas, vadovybė ir suinteresuotos šalys tempia į vieną pusę. Koks didelis yra VIP limitas, pradžioje yra jausmo reikalas. Svarbu yra tai, kad dirbama stūmimo sistema. Tikslas yra išlaikyti balansą tarp operatyvaus darbo, laiko klaidų atpažinimui taip pat problemų spendimo.

  • Serviso klasių užduotys turi skirtingus prioritetus ir turi būti atskirtos ir tvarkomos su atitinkamais pajėgumais. Serviso klasės kreipia dėmesį į pvz. „vėlavimo kainą“. Tuo manoma įtaka įmonės ekonominei sėkmei. Čia vaidina rolę ne tik pinigai, bet ir reputacija, klientų pasitenkinimas ir t.t. Kaip serviso klasės yra vadinamos, priklauso nuo įmonės. Galimybė būtų skirti tarp „pagreitintos“, „pastovių tiekimo terminų“, „standarto“ ir pan. Taip pat, atsižvelgiant į klasių pavadinimus, atrodo svarbu, atidžiau pasižiūrėti į laiko poveikio sąsajas kiekviename versle.

Šaltinis: https://www.techdivision.com/_Resources/Persistent/a90c984a454ba0b8478694b83f7a8822514b8fc8/Agiles-PM-Whitepaper0502.pdf

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime