Tendencija, kuri išsivystė paskutiniais mėnesiais, yra Web Couponing, arba Mobile Couponing. Kad suprasti šią tendenciją, yra svarbu įžvelgti, kaip pardavimo fenomenas gali būti perkeltas iš offline pasaulio į online pasaulį. Žodžio propaganda vis dar yra svarbus faktorius. Šiandien ši sąvoka yra sustiprinama „dalinimosi“ principu socialinėse medijose. Mes tikim dalykais, kuriuos mums siūlo mūsų „draugai“, bet ir Web Couponing (Groupon, Googleoffers), blogai, forumai ir kiti vertikalūs interneto puslapiai. Ekonominiai privalumai, kuriuos atneša ši sąvoka, yra didžiuliai. Groupon, šios srities rinkos lyderis, turėjo praėjusiais mėnesiais stebėti, kaip konkurentų skaičius padvigubėjo.

Stiprus inovacijos postūmis, kuris slypi už mobilaus pasaulio, leidžia daug išvadų. Galimybės programuotojams ir įmonėms yra nesuskaičiuojamos. Tačiau reikėtų rasti nišą stipriai atakuojamoje rinkoje. Ji turėtų būti kaip galima išskirtinė ir kūrybinga. Stiprus produktas yra sėkmės raktas.

Tipišką pavyzdį siūlo Angry Birds. Angry Birds yra Rovio Mobile žaidimas, kuris turėjo labai didelį pasisekimą ir nuo 2009-ų metų buvo parsisiųstas 100 milijonų kartų. Ši vienetinė ir įžymi ypatybė buvo paminėta daugiau nei 30 TV serijalų ir buvo pavyzdys naujam Disney filmui Rio.

Šaltinis: http://www.twago.de/blog/wie-sich-unser-leben-dank-mobiler-technologien-verandert/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime