images

‚Lobster‘, licenzijuotų vartotojų generuojamo turinio prekyvietė, dabar paleidžia pasaulinį paieškos įrankį, kuri leis prekiniams ženklams bei leidėjams ieškoti vartotojų generuojamo turinio per įvairias socialines platformas.

Paieškos funkcionalumas leidžia vartotojams paprastai kooperuotis prekybininkams, skaitmeninėms agentūroms arba leidėjams paleisti vaizdinės medžiagos paieška per įvairius socialinius kanalus, o suradus, paprašyti tam tikro turinio licenzijos.Vartotojai gali prašyti licenzijų iš ‚Instagram‘, ‚Flickr‘ socialinių kanalų ir vėliau planuojama , kad bus galima tą patį padaryti iš ‚Twitter‘, ‚Vine‘, ‚Facebook‘. ‚Vimeo‘ sako kompanijos įkūrėja Olga Egorsheva

Po to, kai vartotojai pasirenka apie 10 nuotraukų, jie norėtų gauti licenzijas jomis naudotis, taigi ‚Lobster‘ imasi veiksmų tai padaryti t.y. jis sukontaktuoja su nuotraukų savininkais, pateikia pasiūlymą dėl nuotraukos naudojimo . ‚Flickr‘ vartotojai gali gauti $3/ paveikslą, o ‚Instagram‘ vartotojai gali gauti $2/ nuotrauką su galimybę padidinti jos vertę priklausomai nuo paklausos.

‚Lobster‘ buvo paleistas Londone praeitų metų spalį ir dabar nori keltis iš ‚iTunes‘ į ‚Google‘ ar ‚Etsy‘ vartotojų generuojamo turinio paieškos sistema. Beje, verta paminėti, kad ‚Lobster‘ jau gavo apie $100 tūkst. Iš investuotojų nuo to laiko, kai jį paleido.

šaltinis:  http://techcrunch.com/2015/04/09/lobster-wants-to-be-the-google-of-user-generated-content/