rodyklė

 

Kai investuotojai galvoja ar investuoti į startuolį, jie dažnai klausia kas bus kai į rinką ateis „Google“ , „Apple“, „Microsoft“ ar kitą didelė kompaniją? Ar pasipriešinsi joms?

Šis teorinis iššūkis tapo realybę „Wattpad“ startuoliui, kuri sukūrė rašytojų ir skaitytojų bendruomenė, kurioje yra milijonai žmonių ir parašo milijonus naujų istorijų kiekvieną mėnesį. Amazon taip pat įėjo į šią rinką su „WriteOn“ įrankiu, kuri siūlo tokius pačius įrankius kaip „Wattpad“.

Wattpad akcentuojasi į du dalykus: susikaupimą ir bendruomenę.Priešingai nei „Amazon“, „WattPad“ yra koncentruotą spręsti pavienes problemas, o ne plačias t.y viską nuo A iki Z. Verta paminėti, kad „WattPad“ turi 75 milijonus istorijų ir 35 milijonus vartotojų, o „WriteOn“ turi tik BETA versiją.

„Kiekvienas turi ką papasakoti. Papasakoti įtikinamų būdų. Tam reikia praktikos. „Wattpad“ puikiai tinka.“ sako Ivan Yuen, startuolio kūrėjas. Kartais fanų grožinė literatūra gali nueiti įlgą kelią su „Wattpad“. Pavyzdžiui Anna Todd novelę perskaitė milijonus skaitytojų ir dabar ji turi pelningą knygą ir susitarimą kurti filmą, kuris bus paremtas knyga.