Microsoft atskleidžia Microsoft HoloLens. Akiniai yra kombinacija iš VR akinių ir Google Glasses pritaikymo. Microsoft HoloLens projektuoja funkcijas, video, vaizdus ir informaciją į 3D taip, kad vartotojas pasijunta, tarsi šie būtų realiame pasaulyje.

Microsoft savo spaudos konferencijoje apie Windows 10 pristatė naują iki šiol nepažįstamą technologiją: Microsoft HoloLens. Tai yra akiniai, kurie įgalina holografijų pavaizdavimą ir primena Virtual Reality akinių principą.

Per šviesai pralaidžius ekranus yra įmanoma daiktus perkelti į savą pasaulį – ar tai būtų virtualus televizorius, video žaidimas kaip Minecraft arba sudėtingos programos virtualių daiktų konstravimui. Įvairūs 3D modeliai pavaizduojami per akinius taip, tarsi jie tikrai būtų realūs – Microsoft tai vadina galutiniu mūsų skaitmeninio ir realaus pasaulio susimaišymu.

Akinai veikia kaip galingas asmeninis kompiuteris – su nuosavo GPU, nuosavu CPU ir papildomu HPU vadinamu procesoriumi holografijoms. Daiktai, kurie padedami bute, pirmiausia susiejami per visus HoloLens patalpoje – taip skirtingi žmonės gali žiūrėti į objektą iš daugelio skirtingų krypčių ir taip bendrauti.

Akiniai rinkoje pasirodys tuo pačiu metu su Windows 10 ir kainuos ne tiek jau brangiai, kadangi jie „pritaikyti verslo ir normaliems klientams“. Kad visa tai būtų galima įgyvendinti, tarp kitko buvo bendradarbiaujama su JAV kosmoso agentūra NASA.

Pagal mūsų įvertinimus ši technologija, jeigu reklaminiai treileriai pažada ne per daug, galės pakeisti mūsų pasaulį mažiausiai tiek, kiek neseniai pakeitė išmanusis telefonas. Ši technologija bent jau turi tokį potencialą.

Šaltinis: http://www.hollmann-it.de/blogbeitrag/beitrag/microsoft-hololens-wird-unser-leben-veraendern/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime