Online rinka Key-Gate parduoda afrikietiškų prekių ženklų produktus

Prekių ženklų pasaulis: verslas verslui online portale Key-Gate įkūrėjas Frankas E. W. Fromas nori suteikti afrikietiškams prekių ženklams po ženklu Key-Gate naują virtualią tėvynę. Startuolis iš Bremeno padeda įmonėms, kurios bando įsitvirtinti Vokietijos rinkoje su savo produktais ir paslaugomis, suteikia joms verslas verslui rinką prezentacijai ir tiesioginei rinkodarai, vietą gamybos pristatymui ir produktų patalpinimui.

Grow.ms randa atitinkančius projektą hakerius startuoliams

Pasirinkimas: Miuncheno startuolis Grow.ms startavo su dideliu tikslu suvesti startuolius ir rinkoje įsitvirtinusias įmones. Platforma nori suteikti galimybę įvesti atviras darbo vietas arba laike ribotus projektus, į kuriuos galėtų pretentuoti hakeriai iš viso pasaulio. Toliau gali būti diskutuojamos detalės, projekto apimtis ir biudžetas. Po pasiūlymų ir įvertinimų palyginimo įmonės gali išsirinkti tinkamą Growth hakerį ir jį įdarbinti, kuris to pasekoje pagal kliento poreikį dirbs vietoje arba nuotoliniu būdu ir skatins įmonės augimą. Grow.ms yra Miuncheno Seedland partnerių projektas.

Spreya yra mobili skelbimų lenta programoje

Tikras laikas: Ieškoti, rasti, skolinti, padėti, juoktis, parduoti, taip prezentuojasi naujai startavusi programa Spreya ir apibūdina save tuo pačiu kaip didelę mobilią skelbimų lentą programoje tikruoju laiku. Vartotojai gali skelbtis aštuoniose skirtingose kategorijose, tarp jų paieškos, transporto ir būsto taip pat darbo, bei rašyti žinutes. Spreya buvo įkurta Michaelio Miūlbergerio iš Miuncheno.

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/05/28/quizzdirwas-stellenanzeigen-vergleich-key-gate-grow-ms-spreya/