KlinikumPlus padeda pacientams gydytojo paieškoje

Hamburgo startuolis KlinikumPlus nori padėti savo vartotojams (šiuo atveju pacientams) rasti tinkamą gydymo centrą. Apie konceptą paprastas, bet patrauklus interneto puslapis rašo: „Rinka paini, beveik nėra viešai prieinamos informacijos apie gydytojų kvalifikacijas arba gydymas žlunga dėl daugybės specialistų terminų. Su KlinikumPlus mes sukursime vietą internete, su kurios pagalba pacientai paprastu būdu gali rasti tinkamą gydymo centrą ir kvalifikuotą gydytoją“.

KlinikumPlus yra tarsi naršyklė gydytojams ir klinikoms. Pasiūlymų pasirinkimas yra „priklausantis nuo duomenų ir nepriklausomas“, užtikrina įmonė, kuri yra vadovaujama Justo Šmido (dirbusio Schmuxx Media) ir Deivido Duve (dirbusio Choisr Internet). Po pašto kodo įvedimo ir tolesnių specifinių duomenų apie gydymą, KlinikumPlus pateikia tinkamus rezultatus. Vartotojams platforma yra nemokama. Šiuo metu KlinikumPlus centre yra akių korektūros. Tolesni segmentai žinoma numatyti, juk startuolis ką tik išsirito.

KlinikumPlus ryžtingai remia Hamburgo įmonių kalvė Hanse Ventures. Paskutiniu metu startuolių rėmėjas pastūmėjo naudotų daiktų parduotuvę Rebelle. Nuo kovo mėnesio North-East Venture A/S ir Deutsche Balaton, High-Tech Gründerfonds, HCS Beteiligungsgesellschaft ir Co. investuoja vidutiniškai septynių skaičių sumą į jauną įmonę.

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/05/28/klinikumplus-hilft-patienten/

Su nekst visai paprastai rezervuoti viešbučius pagal pasiūlymą

Miuncheno startuolio nekst kolektyvas šiuo metu stengiasi ateityje palengvinti vartotojams viešbučių paiešką ir rezervaciją ir susieti tai su savo draugų pasiūlymais. Įmonės facebook puslapyje nurodyta: „Su nekst mes tikime, kad viešbučių rezervacija turi būti greita, paprasta ir susijusi su pramoga. Viešbučių rezervavimas neturi būti susijęs su daugybės viešbučių naršymu ir šimtais recenzijų. Viešbučių rezervavimas turi būti toks pat paprastas, kaip žinutės savo geriausiam draugui išsiuntimas su jo rekomendacijos klausimu. Mes sukūrėme produktą, kuris atlieka būtent tai. O kadangi jūsų draugai buvo visur, tik paklausk savęs, kur tu nori keliauti nekst?“

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/06/01/mit-nekst-ganz-einfach-auf-empfehlung-hotels-buchen/