Mix My Shampoo siūlo individualius bio šampūnus

Miuncheno įkūrėja Liza Sobota ir Markusas Petsas nori „daugiau individualumo, skaidrumo ir dalyvavimo kosmetikos industrijoje“. Dėl šių priežasčių jie sukūrė startuolį Mix My Shampoo: „Mūsų tikslas buvo sukurti individualų šampūną augaliniu pagrindu, kuris būtų pritaikytas asmeniniam klientų plaukų tipui ir kurio priežiūros ir aromatų sudėtinės dalys būtų parinktos paties kliento. Tai mes įvykdėme!“, aiškina abu. Internetiniame puslapyje vartotojai gali ateityje susikurti savo šampūną iš 50-ies aukštos kokybės bio sudėtinių dalių.

Mes įveikėme teisines ir biurokratines kliūtis, radome vietą produkcijai ir sužavėjome pirmus šampūnų gerbėjus. Kas mus dar stabdo, yra didelė pradinė investicija, kuri yra ypač reikalinga saugumo įvertinimui, sudėtinių dalių pirkimui ir kokybės garantijai“, aiškina Sobota ir Petsas. Kad galėtų greitai startuoti, jie ieško piniginės pagalbos pas Startnext.

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/05/20/bei-mix-shampoo-gibt-es-individuelle-bio-shampoos/

Head of Web rūpinasi įmonių prezentacija

Kiolno startuolio Head of Web idėja yra, pasak įkūrėjų, „vyresnysis liokajus įmonėms jų online prezentacijos reikaluose“. „Su Head of Web įmonės gali perleisti varginančią online prezentacijos temą jų asmeniniam ‘Head of Web’. ‘Head of Web’ perima internetinio puslapio programavimą, hostingą, saugumą, updates, naują turinį, detalius analitinius pranešimus, online marketingą ir t.t. Paprasta komunikacija telefonu, emailu arba sms“, aiškina įmonės vadovas Tomas Otas ir pažada: „Su tavo asmeniniu Head of Web tau niekada nebereikės rūpintis tavo internetiniu puslapiu!“

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/05/21/head-web-kuemmert-sich-um-den-online-auftritt-von-unternehmen/