Sociax yra naujas tinklas, suteiksiantis daugiau saugumo

Šifravimas: Lenartas Knišas, Lukas Bekeris ir Laura Boitien iš Grosburgwedel turi didelį tikslą: Trys mokiniai ir startuoliai išvystė naują socialinį tinklą, kurį pakrikštijo Sociax. Jų tikslas: saugoti savo vartotojų slaptumą. Slaptumo apsaugai Sociax naudoja ne tik šifravimą, bet ir paprastus ir aiškius nustatymus, kurie suteikia vartotojams saugumo bendraujant su draugais ir dalinantis turiniu, pažada įkūrėjai. Pradžioje Sociax finansuos reklama prisijungimo puslapyje. Ateičiai suplanuota premijinė prieiga, kurioje vartotojai kartą per metus mokės nedidelį mokestį, padengsiantį serverio ir programavimo išlaidas.

Testeron bendruomenė testuoja software

Patikrinti: Testeron yra platforma abipusiam software testavimui. Šiuo metu servisas veikia interneto programoms, kurios yra viešai prieinamos. Atlikti testavimai užrašomi testuotojui. Kreditas vėliau gali būti panaudotas saviems testavimams. „Abipusis testavimas užtikrina trečio asmens, nieko nežinančio vartotojo efektą software“, įsitikinęs įkūrėjas Robertas Gastas iš Manhaimo.

e-ditio tarpininkauja autorių korektūroms ir vertimams

Berlyno startuolis e-ditio tarpininkauja online platformoje vertėjams ir korektoriams. E-ditio nori palengvinti autoriams, mokslininkams ir institucijoms daug laiko užimančią vertėjų ir korektorių paiešką. Prieš patekdami į platformą laisvai samdomi darbuotojai yra tikrinami teksto pavyzdžių pagalba. Platformą įkūrė Fabianas Feldhauzas ir Denise Sudau. „Autoriai gavo sertifikatą, kuriuo gali įtikinti savo vartotojus profesionaliu darbu“, sako įkūrėja.

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/05/04/tageau-begleithilfe-sociax-testeron-e-ditio/