images

Palerra, debesų kompiuterijos startuolis pranešė, kad skirs $17 milijonų debesų kompiuterijos saugumo automatizacijos verslo plėtrai.

Iš viso nauji intestuotojai „August Capital“ , bei esami „Norwest Venture Partners (NVP)“, Wing „Venture Capital“ ir „Engineering Capital“ suteikia investicinį kapitalą už $25 milijonus.

Debesų kompiuterijos paslaugos buvo pradėtos teikti 2013 m. ir buvo fokusuotos į debesų kompiuterijos saugumo automatizaciją sako Palerra CEO Rohit Gupta.

Tikriausiai galvojate kodėl kompanijoms reiktų trečiosios šalies debesų kompiuterijos saugumo produkto, bet Palerra ne tik suteikia saugumą pavienėms paslaugoms, ji veikia kaip duomenų perdavimo paslauga tarp paslaugų ir tai siūlo keletą saugumo sluoksnių tarp infrastrūkturų ir programinės įrangos paslaugų.

Konkrečiai, saugumo paslauga žiūri į atsirandančius pažeidimus, incidentus, aptinka vidines grėsmes.

Rohit Gupta sako, kad jo kompanijos partneriai su daugeliu kompiuterijos paslaugomis užtikrina saugumą ten kur paslaugų saugumo sluoksniai baigiasi. Kitaip sakant, jie išplėčia paslaugų saugumo ribas.

Žiūrint į vidinių grėsmių aptikimą, kompanija gali stebėti rankiniu būdu jų Salesforce.com duomenis tam, kad užtikrintų ar niekas nesinaudoja jų pardavimų informacijos be jų leidimo. Kada jus darote šį veiksmą, jus paleidžiate sistemą, kuri siunčia įspėjimus kai pamato įtartinus veiksmus ir pradeda automatinius korekcinius veiksmus.

Tuo atveju, jei sistema nustato įtartinus veiksmus, kuriuos daro darbuotojas t.y kai jis galimai nori pavogti svarbią informaciją apie klientus, Palerra gali sulaikyti vartotojo paskyrą tam, kad vadovas galėtų diskutuoti apie problemą. Jei įsivėlė klaida, jus tiesiog atkuriate vartotojo paskyros privilegijas.

Jei veiksmas pasirodė baisus, jus galite iš karto atšaukti vartotojo teises. Atsižvelgiant į tai, kad ne viena programa yra neklystanti, tai vartotojas gali konfigūruoti sistemą (pvz.: panaikinti vartotojo teises visam laikui), tačiau tam reikia saugumo sistemos valdytojo pritarimo.

Infrastrūkturuose tokiose kaip Amazon interneto paslaugose, sistema gali ieškoti klaidų tokių kaip „atvirų galinių durų“ virtuoliuose mašinose arba neiišifruotos informacijos. Beveik kaip SaaS stebėjimas gali imtis veiksmų tam, kad ištaisytų problemą arba išsiųstų įspėjimą apsaugai kompanijos viduje.
Šaltinis: http://techcrunch.com/2015/04/08/palerra-wants-to-automate-cloud-security/