Pietų Korėja ir toliau didina e. vyriausybės sistemų eksportą. Pietų Korėjos vyriausybė jau apsisprendė siųsti savo Saugumo ir Valdymo ministerijos darbuotojus į Saudo Arabiją su misija, padėti tenai sukurti e-vyriausybės valdymo infrastruktūrą, remiantis Pietų Korėjos e-vyriausybės pavyzdžiu.
Šiandien Pietų Korėja jau yra pasirašiusi panašaus pobūdžio ketinimų protokolus su 27 šalimis. 2010 ir 2012 m. Pietų Korėja pagal JT e-vyriausybės išvystymo lygio įvertinimą tarp visų JT valstybių narių užėmė 1 vietą.
Pietų Korėjoje šiandien yra apie 2600 elektroninių valstybės valdymo sistemų, kurios sukurtos naudojantis naujausiais aparatinės ir programinės įrangos laimėjimais. Gerą Pietų Korėjos vardą šioje srityje rodo padidėjusios valstybės valdymui skirtų elektroninių sistemų eksporto apimtys nuo 100.000 USD 2002 m. iki daugiau nei 300 mln. USD 2012.
Vis didėjančią įvairių šalių vyriausybių ir viešojo sektoriaus skaitmenizaciją, skatinanti globali e-vyriausybėms ir viešajam sektoriui skirtų elektroninių valdymo sistemų rinka išsiplėtė iki 160,8 milijardų dolerių ir susilygino su pasauline mobiliųjų telefonų rinka. Šis faktas taip pat prisideda prie Pietų Korėjos kaip patikimo vyriausybei ir viešajam sektoriui skirtų elektroninių valdymo sistemų eksportuotojo vardo stiprinimo.
Tačiau neribotos šios srities galimybės ir dėmesio vertas augimas negali nuslėpti problemų, kurias teks anksčiau ar vėliau spręsti.
Viena iš jų yra ta, kad praktiškai visos Pietų Korėjoje sukurtos valstybės valdymo ir viešojo sektoriaus sistemos buvo kuriamos naudojantis trečiųjų šalių programine įranga ir beveik nesinaudojant savo šalyje kuriama programine įranga, tai tinka tiek valstybės institucijų duomenų bazių sistemoms, tiek, vadinamoms elektroninėms resursų planavimo sistemoms bei tiek Pietų Korėjos vyriausybės, tiek privačių IT įmonių vykdomiems projektams.
Kitas trūkumas yra tas, kad Pietų Korėja savo e-vyriausybei skirtas sistemas eksportuoja į trečiojo pasaulio ir kitas besivystančias šalis, tai reiškia, kad Pietų Korėja turi tas šalis kredituoti arba nemokamai teikti pagalbą tobulinant sistemas ir šių projektų išlaidų našta gula ant Pietų Korėjos mokesčių mokėtojų pečių.
Tačiau e-vyriausybių valdymo sistemų eksportas padeda Pietų Korėjai gerinti savo įvaizdį ir įgyti daugiau įtakos tarptautiniame viešajame sektoriuje. Tai yra puikus dalykas, tačiau šį fenomeną dar vertėtų sustiprinti kruopščiu ir apgalvotu ir pagrįstu projektų biudžetų planavimu.