Šaltinis.org

Sport-12
UAB „Idi media“

 

Saltinis3

Saltinis.org sukūrimas

Projektui buvo iškeltas uždavinys, kad svetaine galėtų patogiai naudotis žmonės su regos negalia. Tuo tikslu buvo realizuota navigacija klaviatūra, naudojant karštuosius klavišus, teksto kontrasto ir šrifto dydžio valdymas, palengvinta navigacija antraščių Headings pagalba. Be to, buvo įdiegtos dar kelios skanios funkcijos, kurios darbą padaro tikru malonumu. Štai keletas jų:

  • Automatinis Facebook renginių sinchronizavimas su saltinis.org varžybų kalendoriumi. Sukūrei renginį klubo facebook paskyroje ir netrukus tas renginys atsiduria tinklapyje, jokių papildomų galvosūkių.
  • Automatinis klubo Facebook paskyros nuotraukų sinchronizavimas su tinklapio galerija. Įsivaizduokite, pridarėte kalną nuotraukų su išmaniuoju, jūsų nuotraukos pasitalpina Facebook, o dėka mūsų pastangų, jums daugiau visai nieko nebereikia daryti, nes tas nuotraukas į saltinis.org perkelia mūsų sukurta išmani programa.
  • Naujienų skelbimas tinklapyje el. Paštu. Labai paprasta. Nusiųnčiate naujienos tekstą slaptu el. Pašto adresu ir valio! Jūsų naujiena patalpinta svetainėje.
  • Automatinis naujienų talpinimas Facebook. Funkcija taupantiems laiką. Paskelbėte naujiena savo svetainėje ir einate gerti kavos, nes ta pati naujiena jūsų Facebook profilyje pasitalpina pati.

 

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?
Susisiekime

Įgyvendinimo laikotarpis:
2013-05-03 – 2013-05-17

Sporto vadybininkas – projekto vadovas Rimantas Venckutonis
saltinis@lass.lt
+370 600 17878