images

„Rocket Internet“ kompanija sukurs naujų darbų Afrikoje paleisdami nauja startuolį „Everjobs“, kuris bus įsteigtas Myanmare ir Šri Lankoje. Kompanijos misija supaprastinti darbų paieškos ir darbuotojų samdimo procesus.

„Everjobs“ yra apibūdinama kompanijos kaip darbų portalas, kuris siūlo reikalingus įrankius ir intuityvias galimybes kaip CV kurimo įrankį, patarimus susijusius su karjera, lengva puslapio navigacija, paieškos filtrus.

Iš pradžių portalas buvo paleistas Myanmare, kurio puslapis yra work.com.mm, kuris tapo lankomiausias ir didžiausias šalyje prieš paleidžiant Šri Lankoje. Puslapio tikslas tapti pirmaujančiu darbų portalų ir kitose Afrikos šalyse.

„EverJobs“ kūrėjas Ronald Schuurs paminėjo, kad jis matė didžiule galimybę sukurti patikimą darbų portalą, kuris padėtų augti Afrikos ir Azijos ekonomikai for them to flourish,” Everjobs co-founder Ronald Schuurs said.

Schuurs sako, kad „EverJobs“ pagrindinė sėkmės priežastis yra paslaugos paprastumas. Kiekviena kompanija gali dėti įvairių pozicijų darbus: nuo paprastu, kuriuos gali atlikti studentai iki tam tikros kvalifikacijos reikalaujančių darbų. said simplicity and ease of use would play a major role in Everjobs’ service, with postings on the website ranging from small local companies to big international corporations and from student jobs to top level positions.

„Rocket Internet“ sako, kad startuolis „Everjobs“ gali tikėtis pagalbos iš tokių kompanijų kaip „Asia Pacific Internet Group“ (APACIG) ar „Africa Internet Group (AIG)“, kuri valdo 17 kompanijas iš 45 šalių.