Simfy ugnis galutinai užgęsta. Šiuo metu muzikos paslauga siūlo savo vartotojams pereiti pas konkurentą Deezer. Į Simfy praeitais metais buvo investuota daug milijonų. Pagrindiniai investuotojai buvo žinomas investuotojas Earlybird ir Klausas Wekenas.

Mažas startuolis Simfy seniai pralaimėjo kovą prieš Spotify ir virė ant mažos ugnies vienas pats sau. Dabar ir ši ugnis atrodo užgęsta. „Nuo 2015-ų gegužės 1-os dėl licenzijos priežasčių Simfy siūlys tik labai apribotą dainų pasirinkimą“, šiuo metu pranešama platformos interneto puslapyje, kuri yra prižiūrima Aleksandro Herbsto. Dabar naujiena: „Kadangi mes toliau norime pasiūlyti jums geriausią muzikos patirtį, turime ypatingą pasiūlymą. Prisiregistruok pas mūsų kooperacijos partnerį Deezer ir klausykis visų tavo dainų, rinkis iš virš 35-ų milijonų dainų, visada ir visur“.

Simfy siūlo savo vartotojams pereiti pas konkurentą. Taip desperatiškai galima elgtis tik tada, kai pačiam jau galas. Ir iš tiesų: Komerciniuose registruose galima pasiskaityti,kad Simfy AG šiuo metu yra likviduojama. Dar balandžio pradžioje Simfy žibėjo optimizmu – po ankstesnių problemų su licenzijomis – įmonė pranešė, kad buvo perrašytos kelios tiekėjų sutartys ir todėl „repertuaro dalies“ nebebus. „Mes džiaugiamės, kad mes nuo vakar vėl galime pasiūlyti pilnus Universal, Sony ir Warner Music katalogus ir jų subrangos kūrinius“, buvo pranešta balandžio 7-ą facebooke. Tai buvo paskutinis muzikinės platformos gyvybės ženklas socialiniame tinkle. Ten randame tik pasipiktinusių vartotojų komentarus.

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/05/02/simfy-will-dass-seine-nutzer-zu-deezer-wechseln/