Google Glass – akis naršo kartu

Chirurgai tikriausiai nešios Google Glass operacijos metu. Arbitrai galėtų su duomenų akinių pagalba matyti, ar galvos kamuolys iš tikrųjų tiesiu taikymu papuolė į vartus – ar tik per viršų per skylę į tinklą. Googles Innovation yra įmanomi daugybė pritaikymų. Taip galima valdyti mašinas arba judinti figūras kompiuterinių žaidimų metu. Nekalbant apie šiaip pažįstamas funkcijas: daryti nuotraukas, video filmus, skambinti telefonu, siųsti SMS arba pasižiūrėti kelią skaitmeniniame žemėlapyje. Visa tai yra įmanoma su Google Glass. Akiniai yra valdomi balsu arba keliais touchpad palietimais šalia ausies.

JAV Google Glass jau testuoja virš 10.000 išrinktųjų. 2014-ų metų pabaigoje akiniai turi pasirodyti rinkoje. Kad tai pavyktų, Google neva derasi su optikos įmonėmis. Jos galėtų gaminti koregavimo lęšius įprastiems akiniams, į kuriuos būtų galima integruoti naują techniką. Interneto įmonei konkurencijos net nesimato, vis dėlto Samsung prašė patento – akiniams, kuriuos galima būtų prijungti tiesiai prie išmaniojo telefono.

Naujų inovatyvių akinių naudojimas neturėtų būti visiškai be problemų. JAV į teismą papuolė moteris, nes ji nešiojo akinius važiuodama automobiliu. O vienas JAV restoranas išmetė už durų nuolatinį klientą, nes šis nenorėjo nusiimti Google Glass. Restorano menedžeris nenorėjo, kad kiti svečiai galimai būtų slapta filmuojami.

Šaltinis: http://www.welt.de/wirtschaft/webwelt/article123461204/Diese-Technik-Trends-werden-unser-Leben-veraendern.html

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime