Kasdienybės išmatavimas

Dideli asmeniniai duomenys, asmeninės kasdienybės išmatavimas, yra 2014-ų metų mega tendencija. Jau dabar įvairūs startuoliai ir sporto prekių gamintojai siūlo apyrankes ir nešiojamus jutiklius, kurie sujungti su išmaniųjų telefonų programėlėmis teikia statistikas apie sportinius pasiekimus ir siūlo asmeninį treniruočių režimą.

Tačiau tai yra tik pradžia: daugybė tiekėjų nori išmatuoti, analizuoti, optimizuoti maisto suvartojimą, miego ritmą, streso lygį arba kasdienį kelią į darbą. Kuo daugiau duomenų vartotojai patiki atskiriems tiekėjams, tuo geresnės tampa prognozės, kurias šie tiekėjai gali sudaryti turimų duomenų pagrindu.

Googles programėlė Google Now įvertina ne tik el. pašto ir kalendoriaus duomenis, bet ir senas Google paieškas, vietovės duomenis ir socialinius tinklus. Todėl ji žino, kur vartotojas gyvena, dirba, kokius terminus jis turi, ir naudoja šiuos duomenis, kad kaip skaitmeninis asistentas teiktų nepaprastai tikslias prognozes kasdienybės menedžmentui. Tokia didelių duomenų pritaikymų įtaka 2014-ais metais labai sustiprės.

Įperkamas ryškumas

2014 galėtų tapti metais, kuomet ultra didelio ryškumo 4K televizoriai taps pagrindiniu produktu: prietaisų kainos krenta, tinkamo didelio ryškumo turinio tarp transliuojančių prietaisų ir ekrano pateikimo standartas yra nustatytas. Problema: iki šiol trūksta turinio naujoje ultra ryškioje skiriamojoje geboje.

Taip pat iki šiol nėra televizijos kanalų, kurie transliuotų nauju formatu. Tik interneto platformos, tarp jų duomenų srauto rinkos lyderis YouTube gali tiekti judančius vaizdus 4K formatu. Netgi pirmi išmanieji telefonai pritaikyti ultra ryškiam formatui. Taip pat modernūs asmeniniai žaidimų kompiuteriai 2014-ais metais bus pakankamai pajėgūs, kad – kitaip nei naujausi žaidimų valdymo pultai- 3D žaidimų turinį pateiktų intensyviu naujųjų televizorių ryškumu.

Šaltinis: http://www.welt.de/wirtschaft/webwelt/article123461204/Diese-Technik-Trends-werden-unser-Leben-veraendern.html

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime