Operacinė sistema šaldytuvams

Samsung ir Intel nauja operacine sistema mobiliems prietaisams vadina Tizen, kuri 2014-ais metais atneš daugiau įvairovės į iki šiol Googles Android ir Apples iOS dominuojamą rinką. Samsung planuoja sekančiais metais su programine įranga Linux pagrindu valdyti ne tik išmaniuosius telefonus, bet ir namų ūkio prietaisus, televizorius arba autoelektroniką.

Dizainerių vizija: visi elektroniniai prietaisai namų ūkyje turi būti tarpusavyje sujungti tinklu ir būti vienas su kitu suderinami, išmanieji telefonai tarnaus kaip universalūs valdymo pulteliai. Idėja nėra visai nauja, tačiau įgyvendinimas iki šiol žlugdavo dėl trūkstamų bendrų standartų.

Samsung nėra vienintelis gamintojas su toli siekiančiais mobiliais planais: ir Apple ir Microsoft bando jų mobilios programinės įrangos integraciją į kasdienius prietaisus ir automobilius, Mozilla Foundation turi panašius planus savo Firefox OS.

Išmanieji laikrodžiai 2.0

Išmanieji laikrodžiai yra tik problemos sprendimo pradžia, kuri 2014-ais metais iškilo produktų kūrėjams: kaip sklandžiai integruoti į vartotojų sąmonę online turimus duomenis ir pritaikymus? Iki šiol šią užduotį perimdavo išmanieji laikrodžiai. Jie primena apie terminus, padeda orientuotis, rodo pokalbių svetaines arba socialinį turinį.

Išmanieji laikrodžiai 2013-ais metais buvo sekantis bandymas šiuos duomenis parodyti paprasčiau. Vietoj to, kad ištraukti telefoną iš kišenės, vartotojai teturi žvilgtelėti į savo riešą. 2014-ais metais rinkoje pasirodys geresni išmanieji laikrodžiai, kada bus galima pigiai įsigyti ir pagrindines technologijas kaip elektrą taupantį Bluetooth 4.0 arba kreivus ekranus.

Ir interneto giganto Google duomenų akiniai pagal visus spėliojimus turės konkurenciją. Jau dabar rinkoje pasirodė duomenų akiniai sportininkams: akinių nuo saulės gamintojas Oakley šiam sezonui siūlo slidinėjimo akinius su integruotu Head-Up ekranu navigacijai slidinėjimo take.

Šaltinis: http://www.welt.de/wirtschaft/webwelt/article123461204/Diese-Technik-Trends-werden-unser-Leben-veraendern.html

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime