Pritvirtinama fotografinė atmintis

Praeinant arba važiuojant dviračiu, sėdint arba gulint, muzikos koncerto metu arba restorane: kiekvieną momentą galima užfiksuoti nuotrauka. Tai vadinasi Life-Logging, o sekančiais metais bus jau ir atitinkama tam technika. Tada bus galima įsigyti produktą Narrative (anksčiau Memoto): mažytis fotoaparatas sandariu korpusu, kurį nešiotojas galės prisisegti prie marškinių arba striukės.

Kas jį nešioja 60 metų, gali įamžinti savo gyvenimą su beveik 50 milijonų nuotraukų su penkių megapikselių ryškumu. Įmontuota atmintis negali fiksuoti šio kiekio, tačiau tiekėjai nori suteikti savo klientams užtektinai duomenų saugojimo vietos debesų kompiuterijoj. Neseniai Didžiojoje Britanijoje atsirado galimybė online užsisakyti panašiai veikiantį fotoaparatą OMG Autographer. 136 laipsnių kampu ji fiksuoja viską, kas vyksta priešais nešiotoją.

Penki įmontuoti jutikliai registruoja tarp kitko šviesą, judesį ir temperatūrą. Jei pasikeičia matavimo dydžiai, fotoaparatas pradeda veikti ir fotografuoja penkių megapikselių nuotraukas. Taip pat kaip ir Narrative, Autographer turi GPS modulį. Taip fotoaparatai tampa ne tik fotografine atmintimi, bet vartotojas visada žino, kur nuotrauka buvo padaryta.

Šaltinis: http://www.welt.de/wirtschaft/webwelt/article123461204/Diese-Technik-Trends-werden-unser-Leben-veraendern.html

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime