Beveik kiekvienas naudojasi sporto programėle savo išmaniąjame telefone. Rinka šiuo metu (dar) priklauso taip vadinamiems „Stebėtojams“. Tai yra sporto taikomosios programos, kurios tau leidžia tiksliai išmatuoti tavo maisto suvartojimą arba nueitą kelią (angliškai „to track“). Taip gali tiksliai nustatyti, kiek kalorijų suvartoji arba kiek nueini per dieną, savaitę arba per metus.

Vien šio vystymosi dėka mums nebereikia bėgioti stadionu tiksliai išmatuotą atstumą, mes galime judėti visur ir žinom tiksliai, kaip toli ir kaip greitai mes ėjome. Be to mes galime su išmaniojo telefono programėle skanuoti maisto produkto brūkšninį kodą ir patogiai įvesti suvalgytą kiekį. Daugeliui tai tikriausiai jau seniai kasdienybė ir nieko ypatingo.

Pamėgti maisto suvartojimo stebėtojai yra pavyzdžiui „MyFitnesspal“ arba „IFBB“. Apie Runastic tu tikriausiai jau girdėjai. Programėlė dirba su GPS ir matuoja tavo greitį bei nueitą kelią.

Bet ir pasiektų tikslų matavimui jau yra didelis sporto taikomųjų programų pasirinkimas. „Cyclemeter“ matuoja tavo pasiekimus važiuojant dviračiu, su „GainFitness“ gali suskaičiuoti tam tikrų pratimų ir judesių kartojimus, o su „Jetfit Workout“ gali sudaryti ir įrašyti savo treniruotės plano judesių kompleksus arba kartojimus. Jau seniai niekas nebeima rašiklio ir popieriaus į gimnastiką. Su „Map my Run“ gali netgi įrašyti nueitą atstumą ir pateikti kitiems, kad kiti taip pat galėtų nueiti šį atstumą. Taip atsiranda tam tikras lenktyniavimas.

Šaltinis: http://www.super-pump.de/training/wie-fitness-technologie-unsere-welt-veraendert/

Planuojate vertingus pokyčius savo organizacijoje?

Susisiekime