images

Nepaisant visu mobiliųjų video aplikacijų ‚Hykoo‘ įkūrėjas Gary Krieg sako, kad vis dar keletos dalykų trūksta ir todėl jis bando užpildyti šia spragą su nauja aplikacija.

Kaip žinote, ‚Vine‘ sūkurė savo žymias aplikacijas, ‚Meerkat‘ ir ‚Periscope‘ siūlo naujas vaizdo transliavimo platformas, bet „Hykoo“ suteikia vartotojui video įrankius su kuriais jis gali padaryti trumpą filmuką ir pasidalinti dienos įspūdžiais su aplinkiniais.

Aplikacija „Hykoo“ buvo sukurta pagal tradicinį Haiku. Trejose linijose, aplikacija sudaro trys maži filmukai. Pirmi du trunka po 3 sekundes, o paskutinis – šešias. Kiekvienas trumpas klipas turi turėti tekstinę žinutę., o taip pat galima pridėti vizualinių filtrų. Aplikacijos minusas yra tas, kad ji įsprausta į formato rėmus t.y negalima pavyzdžiui sukurti vieno, 12 sekundžių filmuko.

‚Hykoo‘ dabar galima naudoti tik iOS platformoje, bet yra galimybė, kad vėliau bus galima naudoti ir ‚Android‘ platformoje. Be to, vėliau , bus galima pridėtiu daugiau interaktyvumo į aplikaciją ir žinoma savo filmukais bus galima pasidalinti su Facebook Twitter Instagram naudojančiais aplinkiniais.