images

Valdžia išleido sutarimą dėl internetinių vizų lapkričio 27 dieną ir parodė, kad tai yra didelė sėkmė dėl išspręstų problemų skaičiau per šį mėnesį ir tai prilygo skaičiui atvykusių žmonių per pastaruosius 11 mėnėsių kartu sudėjus.

Per ‚visa – on – arrival‘ paleidimą buvo įjungtas ‚Elektroninis kelionių atpažinimas‘. 22,000 internetinių vizų problemų buvo išspręsta iki mėnesio pabaigos, tuo tarpu kai praeitų metų laikotarpiu buvo užregistruota 24,963 sako ‚The Times of India‘

Pranešime buvo taip pat sakoma, kad 2013 metais problemų skaičius buvo 17,594 ir šis skaičius padidėjo 41.9 %.

Be to, per beveik metus buvo pasiektas aukščiausias atvykusių skaičius, kuris nebuvo pasiektas per paskutinį dešimtmetį.

Su ‚ETA‘ pristatymų 43 šalyse įskaitant JAV , Israelį, Vokietiją, Rusiją ir vėliau planuojama plėstis į dar 150 šalių.

Tikintis išplėsti turizmo horizontą , ministeriją nusprendė atidaryti naujas turizmo kryptis: Ganga, Buddha, šiaurės rytų, Kerala šiais metais.

Be to, Indijos valdžia pritaikė e – bilietų pirkimo sistema, tam, kad turistai galėtų aplankyti Taj Mahal, Humayun mauzoliejus. Indija buvo 76 vietoje ir tikimasi, kad e – vizos pagyvins industriją.

šaltinis: http://www.firstpost.com/india/milestone-for-e-governance-govt-issues-22000-online-visas-in-one-month-2025877.html