HouseTrip SA

Įkurta: 2009-ų metų birželio mėnesį

HouseTrip yra tipiškas interneto startuolis. Yra daug konkurentų su lygiai tokia pačia pasiūla. Laimės tas teikėjas, kuris auga greičiausiai. Tuo tarpu Lozanoje įkurta įmonė turi geras kortas. „Europoje mes jau esame didžiausias online atostogų butų tarpininkas, tuo pačiu mūsų rezervavimų bei vartotojų skaičiai auga greičiausiai“, aiškina įkūrėjas ir vadovas Arnaudas Bertrandas. Kolektyvas yra remiamas Ženevos rizikos kapitalo įmonės index ventures, kuri pavyzdžiui papildomai finansavo internetinio telefono paslaugą skype. Tiesa, HouseTrip gyvuoja ne tik iš ivestitorių, bet ir iš rezervavimų komisinių. Bertrandas apie tai sako: „Mūsų apyvartos augimas sudaro daugiau nei 40 procentų – per mėnesį“.

Šaltinis: http://www.startup.ch/index.cfm?CFID=442581403&CFTOKEN=25695865&page=129382&profil_id=309&BackPage=129574

Dacuda AG

Įkurta: 2009-ų metų birželio mėnesį

Kuo niekas nebūtų patikėjęs, įvyko: su Dacuda Šveicarijos hightech startuoliui pavyko per trumpą laiką tapti globalios IT industrijos premijiniu tiekėju. Jau visi metai korėjietiškas elektronikos milžinas platina LG kompiuterių peles su skenavimo moduliu, kuris remiasi Ciuricho patirtimi. Šveicarijoje pelė platinama pavadinimu LSM-100 Mediamarkt ir Digitec. Skaičiai, kaip šioje srityje įprasta, yra neskelbiami. Tačiau iki šiol, sako Dacuda įkūrėjas ir finansų vadovas Michaelis Bornas, korėjiečiai „labai patenkinti pardavimais“. Geras sutapimas yra tai, kad išskirtinumo teisė, kuri buvo LG ypatybė, šią vasarą baigėsi. Nuo tada Dacuda derasi ir su kitais pelių gamintojais. Taip pat į priekį pasistūmėjo pokalbiai su dideliais išmaniųjų telefonų tiekėjais. „Šiame segmente“, išsiduoda Bornas, „rinkos užkariavimas jau planuojamas“.

Taip geidžiamos Dacuda technologijos pagrindas yra ligšiol išskirtinė robotikos ir skaimeninio vaizdo apdorojimo kombinacija. Ši leidžia laisvai skenuoti, apdoroti ir archyvuoti tekstus ir nuotraukas tikruoju laiku. Verslo idėja gimė Ciuricho federalinio technikos instituto semestro kurso metu.

Šaltinis: http://www.startup.ch/index.cfm?CFID=442581403&CFTOKEN=25695865&page=129382&profil_id=253&BackPage=129574