images

‚Tumblr‘ rytą pradėjo su naujais patobulinimais ‚iOS‘ aplikacijoms ir išleido naują programos versiją ‚Tumblr‘ 4.0. Nauja aplikacija, kuri taip pat pasirodė su atnaujinta aplikacijos ikona, turi įvairius įrankius, kurie ankščiau galėjo būti naudojami tik ant darbastalio. Pavyzdžiui, galimybė kurti antrinius dienoraščius. Tuo tarpu kiti priedai yra specialiai sukurti iOS sistemai. Pavyzdžiui, ‚Today‘ valdiklis.

Valdiklis, kuris turi ‚Apple‘ iOS 8 įrankių privalumų leidžia vartotojui peržiūrėti naudinga informaciją ir kitą turinį tiesiog ant jūsų ‚Today‘ ekrano.

Be to, prie įrankių , kurie yra paminėti ir kurie leidžia rašyti daugiau dienoraščių arba dalyvauti kitų straipsnių/dienoraščių kūrime, yra keletas priedų, kurie ankščiau pasirodė ‚Android‘ operacinėje sistemoje. Tai yra galimybė kurti video straipsnius tiesiog kopijuojant ir įdedant video URL.Be to, iOS vartotojai gali filtruoti paieška pagal skelbimo tipus – nuotraukos, video, susirašinėjimai, geriausius, naujausius rezultatus. O taip pat, dabar yra kitų, mažų patobulinimų: paieškos laukelis, avataras, geresni iPAD sluoksniai, geresnis GIF formato pakrovimas t.t.

Verta paminėti, kad taip pat „Nustatymų“ sekcijoje yra naujas laukelis pavadintas ‚eksperimentai‘, kuriame leidžiama išbandyti įvairias, esančias funkcijas. Dabar, šioje sekcijoje yra tik porą daiktų – galimybė įjungti/išjungti naujų vartotojų gidus ir galimybė paleisti video automatiškai per Wi-Fi ryšį.