Veeting Rooms (www.veeting.com) šiuo metu startuoja su nauju verslo susirinkimų internete sprendimu Vokietijoje ir Austrijoje. Pirmiausia startuoja teikėjas, kuris laikosi griežto Šveicarijos duomenų saugumo įstatymo ir tuo pačiu apsieina be software instaliacijos arba pakviestų susirinkimo dalyvių registravimo.

Inovatyvios technologijos pagalba Veeting Rooms konferencijos vyksta be plug-in tiesiogiai interneto naršyklėje. Paslauga yra daugiau nei grynas komunikacijos kanalas: Veeting Rooms siūlo išsamias, bet intuityviai valdomas funkcijas efektyviems verslo susirinkimams, nuo pasitarimo planavimo iki live prezentacijos ir posėdžio protokolo. Kainos atžvilgiu jauna įmonė taip pat skiriasi nuo konkurentų, nes šalia įprastų abonementų gali būti rezervuojami paketai su tam tikru susirinkimų skaičiumi – taip ypač patrauklu mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios iki tol turėdavo griebtis daugiau privatiems tikslams sukurto serviso kaip skype. Daugiau duomenų saugumo, paprasta prieiga, lanksti kaina ir didelis funkcionalumas verslo klientams: taip Veeting Rooms nori prezentuotis rinkoje, kaip europietiška alternatyva įprastiems audio ir video konferencijų sprendimams.

Po sėkmingo starto tėviškėje Šveicarijoje Veeting Rooms nusitaikė į visas vokiškai kalbančias šalis su komunikacijos ir tikslingomis pardavimo kampanijomis. Fabianas Bernhardas, įkūrėjas ir Veeting AB vadovas, įsitikinęs savo paslaugos dideliu potencialu: „Patekti į mūsų virtualias konferencijų patalpas galima labai paprastai, be jokių techninių barjerų, o visos funkcijos yra ypač lengvai valdomos. Būtent tokios sistemos man trūko ilgus metus dirbant įvairiose finansų ir telekomunikacijos įmonėse. Dar galima būtų pridėti: daug įmonių yra pasimetusios ir ieško sprendimų, kurie fokusuojasi į duomenų saugumą. Ir šiame punkte Veeting Rooms yra nepralenkiami.“

Šaltinis: http://www.startup-forum.at/veeting-rooms-definiert-neue-standards-fuer-web-meetings/