images

Centriniame Vietnamo mieste Da Nang įvyko nacionalinis seminaras apie elektroninę vyriausybę 2014. Jame diskutavo 400 dalyvių apie elektroninės vyriausybės vystymosi kryptį ir protingo miesto statybos priemones. Taip pat buvo aptarta vyriausybės valdymas ir valstybinės elektroninės paslaugos bei naujų paslaugų tendencijos link valstybinio online-valdymo. Renginį pradėjo Da Nang miesto liaudies komiteto vicepirmininkas Phung Tan Viet pranešimu, kad miestas per praeitus dešimt metų rinkosi informacinių technologijų vystymą, kad pagerinti elektroninės vyriausybės efektyvumą:

 

„Seminaras yra geras šansas, pasidalinti informacinių technologijų pritaikymo ir vystymo provincijose pasiekimais bei susipažinti su pirmaujančiomis įmonėmis ir ekspertais šalyje bei užsienyje. Taip galime panaudoti žinias mūsų miesto elektroninio valdymo realizavimui.“

 

Praeitais metais Vietnamas užėmė 81-ą vietą iš 161-os šalies informacinių technologijų ir komunikacijų vystymo sąraše. Šiuo metu kai kuriose provincijose vykdomas inteligentiškų valstybinių paslaugų rėmimo planas. Jis atitinka kriterijus, pasirinkti piliečius svarbiausiu punktu ir padidinti piliečių pasitenkinimą.