Carclub įgyvendina oldtimerio svajonę

Grupinis apsipirkimas: Mėgėjams oldtimerių vaizdas varo ašaras į akis. Deja ir žvilgsnis į pardavimo kainą. Todėl senas automobilis daugumai yra neįperkama svajonė. Tai nori pakeisti Berlyno startuolio Carclub įkūrėjas Arminas Šinkas. Carclub siūlo oldtimerių mėgėjams galimybę, ypatingą automobilį pirkti ir naudoti kartu su kitais partneriais, kuriuos galima rasti per platformą. Pirkėjams automobilis galiausiai pastatomas pigioje vietoje. Carclub papildomai perima draudimą, priežiūrą ir atsiskaitymą. Online kalendoriuje bendri savininkai gali organizuotis, kas ir kada gali važiuoti automobiliu.

Muzikos servisas Promoteme siunčia promo įrašus

Skirstytuvas: Promoteme iš Germeringo (prie Miuncheno) yra servisas muzikantams, kuris siūlo emailų siuntimą atitinkamiems blogams, radijo stotims, didžėjams ir t.t. Tikslas yra perimti muzikantams skirstytuvų sudarymą, kadangi servisas siūlo jau paruoštus skirstytuvus. Promoteme vadina save online skatinimo įrankiu, kuris turi padėti muzikantams pristatyti savo kūrybinę veiklą įmonėms ir tuo pačiu kandidatuoti.

Bonvita randa slaugos personalą

Ligonių priežiūra: Daug senų ir ligotų žmonių nenori būti prižiūrimi ligoninėje arba senelių prieglaudoje, o namuose. Tačiau ne visada artimieji gali garantuoti pilną priežiūrą ir yra priklausomi nuo pagalbos tiek pat, kiek ir pacientas. Bonvita24 yra portalas žmonėms, reikalaujantiems slaugos, kuriems reikia pilnos dienos visiškos priežiūros ir kurie nori rasti 24 valandų slaugą ir priežiūrą. Startuolis nori padėti sukurti sėkmingą kontaktą tarp žmonių, reikalaujančių slaugos, ir tinkamų slaugos darbuotojų bei slaugos agentūrų.

Šaltinis: http://www.deutsche-startups.de/2015/06/22/carclub-promoteme-bonvita24-urbeach-moebelrezepte/