images

Po Beta versijos testavimo, WhatsApp pridėjo nemokamą skambinimą balsu funkciją į savo Android aplikaciją. Tai aplikaciją padarys dar labiau kompetentinga lyginant su Skype, Viber, Apple AAPL programomis. Naujausia testinė versija yra praleisti praeitą mėnesį, kuri veikiant ant Android operacinės sistemos, o dabar šį aplikacija prieinama kiekvienam, kuris naudoja WhatApp su Android OS

 

WhatsApp skambinimo įrankis yra prieinamas 2.12.5 versijoje, bet Google Play parduotuvė siūlo senesne versija 2.12.19. Senesnėje versijoje galima naudotis skambučio funkcija, bet vartotojai pranešė, kad ji tinkamai neveikia. Tai reiškia, kad vartotojui reikia atsisiųsti papildomą APK dokumentą ir atsidarant aplikaciją, pamatysite atnaujimus.

WhatsApp yra sukurtas 2009 metais kaip paprasta grupinio susirašinėjimo aplikacija, bet 2013 metais buvo pridėta garsinio susirašinėjimo įrankis. Prieš kelis mėnesius darbastalio klientų aptarnavimo paslaugą „WhatsApp web“, kuri yra aktyvuota ir gali veikti Android, BlackBerry, Windows Phone, Nokia S60 telefonuose.

Kai kas nors jums skambina su WhatsApp programėle, jus pamatysite iššokantį WhatsApp skambinimo ekraną. Jus galėsite paspausti žalią mygtuką ir perbraukti jį per ekraną ir atsiliepti į skambutį arba raudoną mygtuką su kuriuo galėsite atmesti skambutį. Be to, yra galimybė atmesti skambutį ir išsiųsti greitą žinutę. Skambučių langas turi sąrašą įeinančių/įšeinančių skambučių, kuriuos negalėjote atsiliepti. Jus taip pat, su programėle, galėsite išjungti garsą, galėsite įjungti garsiakalbį, peržiūrėti skambučių trukmę, tačiau negalėsite paskambinti 911 numeriu su šia programėle.

WhatsApp kūrėjas Jan Koum sako, kad naujos įrankių galimybės nėra naujiena, nes jau tuomet buvo sakoma, kad garsinis skambinimas bus įdėtas kaip papildoma funkciją į programėlę. Pirmą galės naudotis šia funkciją Android ir Iphone telefonai, o vėliau Windows ir BlackBerry telefonai. Praeitą savaitę WhatsApp bendrasavininkas Brian Acton pasakė, kad garsinio skambinimo įrankis bus idėtas į iOS aplikaciją per kelias kitas savaites.